Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Соціальний захист » Новини » 9 жовтня - День художника

9 жовтня - День художника

Щорічно, у другу неділю жовтня, згідно з Указом Президента (№1132/98) від 9 жовтня 1998 року, в Україні святкують  День художника.

Сердечно вітаємо всіх художників, талановитих майстрів пензля, шанувальників образотворчого мистецтва з професійним святом, яке відзначається в пору золотої осені, щедрої на врожай, барви та кольори.  В час, коли сама природа розгортає своє неповторне та вражаюче художнє полотно.

Самобутня,  яскрава і багатопланова палітра ваших творів залучає мільйони людей до світу прекрасного та збагачує традиції нашого народу та краю. Добровеличківщина  завжди була багата талановитими людьми, серед яких і майстри пензля. Їхні картини та роботи радують шанувальників прекрасного.

Ми пишаємося творчим доробком наших місцевих художників та радіємо вашим успіхам.

Ви творите культурний простір громади, ваша творча праця надихає та є джерелом духовного розвитку, задоволення естетичних потреб.

З нагоди свята щиро бажаємо вам натхнення і наснаги,  творчих злетів та цікавих ідей, міцного здоров’я, гармонії у житті,  великого щастя та любові.

З повагою селищний голова                    Володимир ОСІЄВСЬКИЙ