Засідання комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду)

Під головуванням першого заступника селищного голови Олександра Яцевича, 25 липня 2024 року, відбулося засідання комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду), створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 року № 560 та Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Члени комісії розглянули звернення від військовозобов’язаного, який здійснює догляд та ознайомилися з його документами. Для підтвердження факту догляду (постійного догляду) члени комісії відвідали особу, за якою здійснюється догляд та склали відповідний Акт.

Нагадуємо, що основною метою комісії є складання та видача акту військовозобов’язаному про підтвердження факту догляду за членом родини, який дійсно цього потребує, та не має права на призначення компенсації, допомоги чи надбавки за догляд. Варто зазначити, що одна з основних вимог – це поновлення даних військовозобов’язаних.

Для того, щоб встановити факт здійснення догляду (постійного догляду) військовозобов’язаним  необхідно звернутись із письмовою заявою на ім’я селищного голови до відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого органу Добровеличківської селищної ради Апарату – ради, за адресою: смт Добровеличківка, вул. Незалежності, 112, каб. № 2.