Навігація

Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Інформує центр зайнятості » Для шукачів роботи

Що треба знати безробітним Кіровоградщини, аби гарантувати собі гідну пенсію?

Що треба знати безробітним Кіровоградщини, аби гарантувати собі гідну пенсію?

 

Серед інформаційних заходів, які  проводять фахівці Державної служби зайнятості із залученням соціальних партнерів, - групові консультації для безробітних громадян, у т.ч. й для осіб передпенсійного віку.

Мета цих заходів інформувати безробітних громадян про зміни у законодавстві щодо зайнятості та пенсійного забезпечення, а також новації у напрямку надання соціальних послуг. Ефективним інструментом є проведення спільних заходів із соціальними партнерами.

До прикладу, у Добровеличківській районній філії обласного центру зайнятості традиційно проводяться такі заходи із представниками відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

Про що дізнаються безробітні на таких заходах:

 • умови набуття страхового стажу;
 • вимоги до визначення права для виходу на пенсію за віком;
 • перелік необхідних документів для призначення пенсії;
 • зарахування до страхового стажу періоду перебування на обліку в центрі зайнятості;
 • електронні послуги, які надає як Державна служба зайнятості так і органи Пенсійного фонду України;
 • переваги задекларованої праці та отримання легальної заробітної плати;
 • звільнення осіб, які досягли пенсійного віку, переведення, відновлення втрачених документів та інші питання, пов'язані з реалізацією права на працю.

У ході спілкування усі часники заходу мають змогу отримати ґрунтовні консультації та вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Бажаєте отримувати актуальну та корисну інформацію? Запрошуємо на заходи, які організовують фахівці Державної служби зайнятості. Орієнтовний графік тут: https://cutt.ly/aXcMbjP.

Є питання сфери зайнятості? Зверніться до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості або за номерами, вказаними тут: https://cutt.ly/BXcMTzn.

Ви зараз у пошуку роботи? Перегляньте актуальні пропозиції роботи тут: https://is.gd/LQ66ql або у Telegram «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz.

 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Як отримати новий фах, який дозволить працювати будь-де?

Як отримати новий фах, який дозволить працювати будь-де?

 

Отримати новий фах можна на даних платформах: 

- ITVDN ( https://itvdn.com/ua/landing/free-for-ukraine ), освітній онлайн-ресурс для програмістів, який надає українцям безкоштовний доступ до своїх матеріалів за напрямками Java, C#/.NET, FrontEnd, Python, Node.js, Ruby&Rails, ASP.NET MVC, PHP, Unity Game Dev., C++, мобільна розробка для Android, iOS, тестування та інші на 30 днів;

- освітня платформа Coursera (https://refugees.coursera.org/), яка налічує понад 5200 курсів і 2200 проєктів від більш ніж 200 провідних університетів і компаній, відкрила безплатний доступ для українців до всіх курсів на платформі;

- соціогуманітарний факультет Projector Humanitarium ( https://prjctr.com/course?gid=10&type=video ) онлайн-інституту Projector Institute надав доступ до 12 відеокурсів про філософію, соціологію, мистецтвознавство, дизайн, літературу, рекламу. Безкоштовно переглянути лекції можна «до перемоги України та ще місяць після». Щоб отримати доступ, натискайте «придбати відео курс», реєструйтеся, вказуйте в рядку «подарунковий код» — 0688-5072;

- платформа Campster ( https://www.thecampster.com/ua/course ) відкрила багато безкоштовних відеокурсів, зокрема, про різні напрямки інтернет-маркетингу та з вивчення іноземних мов.

- «Марафон культурних практик ( https://cases.media/creativepractice/marathon )» відкрив безкоштовні онлайн-лекції та майстер-класи від української фахової спільноти: про дизайн, інтерфейси, саморозвиток, фриланс з 4 квітня і до нашої перемоги;

- платформа Collaborator ( https://webinars.collaborator.pro/ ) проводить безкоштовні вебінари, які допоможуть українцям знайти своє місце в IT-галузі.

Мрієте запустити власний застосунок чи YouTube-канал? Долучайтеся до навчання

Мрієте запустити власний застосунок чи YouTube-канал? Долучайтеся до навчання

Хочете створювати такі ж корисні та зручні застосунки, як Дія, та спрощувати життя до кількох кліків у смартфоні? Шукаєте себе у новій професії або в одній із найпривабливіших сфер бізнесу — продуктовому IT? Вже маєш ідею свого продукту?

Запускаємо перший всеукраїнський освітній курс «Створення та розвиток IT-продуктів», де всі охочі зможуть здобути необхідні знання про те, як працюють сучасні продуктові ІТ-компанії та як запустити власний цифровий продукт!

В Україні більш ніж 1 000 продуктових компаній, 5 із яких оцінюють у понад мільярд доларів. Українські продуктові IT-компанії входять у світові топи.

Проходьте віртуальний курс-стажування від Genesis, щоб дізнатися більше про продуктові ІТ-компанії, інноваційні професії та бізнес-складову створення успішних цифрових продуктів!

Долучитися до навчання можна на платформі Дія.Цифрова освіта.

Пропонуємо вашій увазі добірку корисних посилань щодо отримання мікрогрантів:

Пропонуємо вашій увазі добірку корисних посилань щодо отримання мікрогрантів:

 

Подати заяву можна тут: (https://is.gd/KT7RoW). 

Нагадаємо. З 1 липня стартувала державна програма «єРобота», яка має на меті допомогти незайнятим громадянам створити власний бізнес або розвивати вже налагоджену підприємницьку діяльність. З програмами розвитку підприємництва можна ознайомитись на сайті Кіровоградського обласного центру зайнятості: https://cutt.ly/jCxzpts.

Виникла необхідність у консультації щодо мікрогрантів? Телефонуйте за номером: (0522) 32-28-41 або задавайте питання у Telegram-каналі Кіровоградського обласного центру зайнятості t.me/dcz_kir.

Якщо ж у вас є питання, що стосуються сфери зайнятості, можете звернутися до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, розміщеними тут: https://cutt.ly/oJ8G2q9.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

За програмою мікрогрантів ухвалено вже понад 1100 позитивних рішень

За програмою мікрогрантів ухвалено вже понад 1100 позитивних рішень

Державна служба зайнятості опрацювала заяви, подані у четвертому  періоді  (з 8 по 21 серпня 2022 року).

У рамках реалізації державної програми «єРобота» щодо отримання мікрогранту на створення або розвиток бізнесу позитивне рішення прийнято по 154 заявниках. 

Більш детально з переліком заявок-переможців можна ознайомитись тут: https://www.dcz.gov.ua/sites/default/files/m-gr.pdf.

Середній розмір гранту - понад 231 тисяча гривень . 

І найголовніше: очікуємо створення близько 3000 нових робочих місць.

Успішні приклади бізнесів, які вже працюють – https://is.gd/zYTm1y.

Нагадуємо, уже сьогодні стартує шоста хвиля. Маєте ідею та бізнес-план долучайтесь до когорти українських підприємців - успішних, відповідальних та небайдужих.

Подайте заяву https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu вже зараз!

Виникла необхідність у консультації щодо мікрогрантів? Телефонуйте за номером: (0522) 32-28-41 або задавайте питання у Telegram-каналі Кіровоградського обласного центру зайнятості t.me/dcz_kir.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

На Кіровоградщині є потреба у сімейних лікарях

На Кіровоградщині є потреба у сімейних лікарях

 

Маєте медичну освіту? Володієте знаннями у різних областях медицини? Наразі на Кіровоградщині відкриті вакансії на посаду «Лікар загальної практики – сімейний лікар».

До 20 000 гривень заробітної плати пропонують роботодавці працівникам цієї галузі.

Насамперед серед обов’язків – своєчасна діагностика й лікування захворювань в амбулаторних умовах, денних і домашніх стаціонарах  в межах компетенції лікаря.

Готові до співпраці зі своїми майбутніми пацієнтами? За більш детальною інформацією звертайтеся до фахівців Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, Добровеличківської, Маловисківської та Голованівської районних філій обласного центру зайнятості.

Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.

Актуальні пропозиції роботи дивіться тут: https://is.gd/LQ66ql або у телеграм-каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

4 тис. доларів пропонують жінкам на оплату послуг для розвитку власної справи

4 тис. доларів пропонують жінкам на оплату послуг для розвитку власної справи

 

CSR Ukraine та її платформа Career Hub в рамках програми «Мріємо та діємо» створили жіночий підприємницький онлайн-хаб UWE_Hub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub) для жінок в Україні та за її межами, які вимушено виїхали після 24 лютого 2022 року, мають власну справу, або лише планують її розпочати чи перемістити територіально.

Програма проходитиме онлайн з 1 вересня по 14 жовтня 2022 року.

Навчальна програма складається з:

 • 6 онлайн-лекцій та практичних занять;
 • роботи над індивідуальними бізнес-планами;
 • інформації щодо відео-пітчингу.

Фінальним заходом програми є Pitching Night з зірковими гостями, під час якого буде обрано 3 переможниці, яких буде нагороджено призами у розмірі 4 000 USD на оплату послуг для розвитку власної справи.

Дедлайн реєстрації - 1 вересня.

Подати заявку на участь, заповніть реєстраційну форму за посиланням: https://is.gd/i7borS

На Кіровоградщині не вистачає лікарів

На Кіровоградщині не вистачає лікарів

Наразі державні установи та лікувальні заклади Кіровоградщини потребують фахівців у медичній сфері. Зокрема, мова йде про лікарів різного спрямування.

Серед затребуваних лікарів: лікар загальної практики-сімейний лікар, лікар приймальної палати (відділення), лікар-акушер-гінеколог, лікар-анестезіолог, лікар-геріатр,  лікар-гінеколог для дітей та підлітків, лікар-ендокринолог, лікар-інфекціоніст, лікар-лаборант, лікар-нарколог, лікар-невропатолог, лікар-отоларинголог, лікар-офтальмолог, лікар-патологоанатом, лікар-педіатр, лікар-психіатр, лікар-рентгенолог, лікар-стоматолог, лікар-терапевт, лікар-хірург, лікар-уролог.

Роботодавці області готові платити лікарям до 20 000 гривень.

Маєте медичну освіту? Зацікавили пропозиції роботи? За більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.

Про інші актуальні вакансії в регіоні та за його межами дізнавайтеся за допомогою онлайн-помічника https://is.gd/LQ66ql на сайті Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Ми є у Telegram-каналі https://t.me/dcz_kir.

Є питання сфери зайнятості? Звертайтеся за телефонами, що розміщені тут: https://cutt.ly/jXctfqW.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Корисні посилання для тих, хто планує відкрити бізнес, стати юридичною особою або отримати грант на власну справу

Корисні посилання для тих, хто планує відкрити бізнес, стати юридичною особою або отримати грант на власну справу

Сьогодні економічний фронт як ніколи важливий. Тому бізнесу потрібно працювати там, де це можливо. Пропонуємо добірку держпослуг для теперішніх і майбутніх підприємців, які допоможуть вам розпочати або продовжити власну справу.

ФОП

Реєстрація ФОП https://bit.ly/3QQ2U8y

Внесення змін про ФОП https://bit.ly/3zUKnkq

Дія.City

 

Юридичні особи

Створення юридичної особи (зокрема ТОВ, ТДВ, акціонерного товариства) https://bit.ly/3QolGUu

Витяг з ЄДР https://bit.ly/3w8vtGe

Зміни до відомостей про юрособу в ЄДР https://bit.ly/3Qtnf3A

Реєстрація рішення про виділ юридичної особи https://bit.ly/3AnmKT6

 • Реєстрація рішення про скасування рішення про припинення юридичної особи https://bit.ly/3C9QOD2

 

Гранти

Грант на власну справу https://bit.ly/3A284Y7

Грант на сад https://bit.ly/3by5Fwh

Грант на теплицю https://bit.ly/3bKv7hQ

 

Використовуйте самі та діліться з тими, кому ця інформація допоможе тримати економічний фронт.

Жителям Кіровоградщини пропонують змінити професію та опанувати ІТ-спеціальність

Жителям Кіровоградщини пропонують змінити професію та опанувати ІТ-спеціальність

 

Міністерство цифрової трансформації України спільно з компанією Binance Charity та Львівським ІТ Кластером – IT Generation реалізували освітню програму для всіх українців, які хочуть змінити професію та опанувати ІТ-спеціальність.

На сьогодні сформовано перелік з 23 шкіл, які навчатимуть ІТ-професій.

Як взяти участь у проєкті:

 • Оберіть на сайті IT Generation школу та напрям, за яким ви хочете навчатися.
 • Зареєструйтеся на платформі Binance і пройдіть верифікацію, щоб отримати Binance Account ID. Як це зробити — дивіться у відео https://is.gd/MS2GuS та — https://is.gd/S97Vnr
 • Перейдіть на сайт школи та подайте заявку на участь
 • Пройдіть відбір — його організовуватиме сама школа.
 • Укладіть договір зі школою та розпочинайте навчання.

Прийом заявок триватиме два тижні. Першими учнями стане близько 1000 українців.

Більше інформації — на сайті https://it-generation.gov.ua/.

 

←  повернутися 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19 далі →
  Маєте проблеми зору?
  Оберіть зручний формат:

  A-    A    A+  Увімкнути альтернативну версію сайту


Опитування
Корисні ресурси


  Офіційне інтернет-представництво Президента України


  Верховна Рада України


  Законодавство України


  Кабінет Міністрів України


  Кіровоградська ОДА


  Кіровоградська обласна рада