Навігація

Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Інформує центр зайнятості » Для шукачів роботи

Служба зайнятості: допомагаємо українським дітям, які постраждали від російської агресії

Служба зайнятості: допомагаємо українським дітям, які постраждали від російської агресії

 

Державна служба зайнятості долучилася до благодійного NFT-проєкту, завдяки якому створено вже 10 000 анімаційних персонажів  про людей, які захищають та підтримують Україну. 

Цей захід досить незвичайний, оскільки реалізується у сфері високих цифрових технологій. NFT — це тип цифрових активів, створених на сучасній технології блокчейн, що дозволяє володіти товаром, який існує виключно в Інтернеті, наприклад у вигляді зображення, анімації чи відео, водночас засвідчуючи його оригінальність. При цьому, вартість таких активів з часом може зростати, а тому  NFT може купуватись і продаватись як об'єкт інвестування. 

12 грудня 2022 року  стартував продаж перших благодійних NFT з колекції Bee Ukrainian  на сайті,  які після створення потрапляють на платформу OpenSea

 Кожен охочий має можливість придбати NFT, долучаючись у такий спосіб до закупівлі вітамінів й ліків для дітей.

Медзаклади Кіровоградщини потребують працівників

Медзаклади Кіровоградщини потребують працівників

 

На Кіровоградщині сьогодні найбільш затребуваними спеціалістами є медичні працівники.

Станом на 12 січня 2023 року у базі даних Кіровоградського обласного центру зайнятості  понад 100 вакансій у сфері охорони здоров’я.

Робота є для лікарів різних профілів, сестер медичних, фельдшерів, молодших медичних сестер та молодших медичних братів.

Роботодавці потребують професіоналів за фахом: лікар загальної практики-сімейний лікар, лікар-акушер-гінеколог, анестезіолог, гастроентеролог, ендокринолог, кардіолог, лікар-інфекціоніст, отоларинголог, хірург, педіатр, психіатр, терапевт, сестра медична (брат медичний) тощо.

Заробітна плата лікарів до 28 тис. грн, сестер медичних та братів медичних – до 7 тис. грн.

Є пропозиції роботи – з наданням житла.

Медпрацівників потребують у різних районах області.

Якщо Вас зацікавили вакансії у сфері охорони здоров’я, не вагайтесь – звертайтеся до центру зайнятості, філії обласного центру зайнятості або її структурного підрозділу за місцем вашого перебування

 Контакти тут:  http://surl.li/egjvp.

Всі пропозиції роботи дивіться:

Маєте інші питання зі сфери зайнятості, пропонуємо для спілкування наш Telegram-канал https://t.me/dcz_kir.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Які обмеження щодо максимального розміру допомоги по безробіттю передбачені під час дії воєнного стану у 2023 році?

Які обмеження щодо максимального розміру допомоги по безробіттю передбачені під час дії воєнного стану у 2023 році?

 

Під час дії воєнного стану максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року (п. 3-3 прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття»).

Розмір мінімальної заробітної плати станом на 01 січня 2023 року становить 6 700 грн (ст. 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік»).

Враховуючи вищевказане, під час дії воєнного стану в 2023 році максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати 6 700 грн.

Є питання щодо призначення допомоги по безробіттю або інші питання, пов'язані зі сферою зайнятості? Звертайтеся до обласного центру зайнятості, філій чи їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або телефонуйте на «гарячу лінію» обласного центру зайнятості https://cutt.ly/HMAUMJQ

 

#служба_зайнятості #Правовий_порадник_шукача_роботи #питання_відповіді

Яка максимальна вартість ваучера встановлена на 2023 рік?

Яка максимальна вартість ваучера встановлена на 2023 рік?

 

 Вартість ваучера встановлюється у межах вартості навчання, але не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом. Це визначено ст. 30 Закону України «Про зайнятість населення».

Розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб визначається в державному бюджеті. Такий розмір станом на 01 січня 2023 року становить 2 684 грн. Це визначено статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік». Також зазначаємо, що цей розмір визначений в цілому на рік.

Отже вартість ваучера не може перевищувати в 2023 році 26 840 грн.

Ознайомитися з іншою інформацією про ваучери можна на вебсторінці Державного центру зайнятості у розділі “Навчання” - “Ваучери”.

За деталями щодо організації професійного навчання звертайтеся до Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або до філій чи їхніх структурних підрозділів  за місцем вашого перебування.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Як розібратися у держпослугах? Пропонуємо Дія.Безбар’єрність

Як розібратися у держпослугах? Пропонуємо Дія.Безбарєрність

 

Вся необхідна інформація про життєві ситуації та держпослуги відтепер на порталі Дія в одному місці: все необхідне для ВПО, людей з інвалідністю, батьків, літніх людей та осіб, що шукають роботу. 

Детальніше: https://bf.diia.gov.ua/

Деякі матеріали в розділі Дія. Безбар'єрність присвячені питанням, яких часто немає на державних порталах. А весь контент розподілений за трьома форматами: 

 • гіди — відповіді на питання (наприклад, як знайти першу роботу чи знятися з обліку ВПО);
 • інструкції — допомога з конкретними питаннями (наприклад, як підготуватися до виїзду за кордон чи отримати пенсію);
 • особистий досвід — історії людей (наприклад, як підготуватися до пологового, чи історії людей, які змінили професію після 60).

Щодо яких категорій громадян законодавство передбачає додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню?

Щодо яких категорій громадян законодавство передбачає додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню?

 

Нагадаємо, що категорії громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, визначені статтею 14 Закону України «Про зайнятість населення» (далі - Закон).

З 19 листопада 2022 року до цих категорій належать також особи, стосовно яких згідно із Законом України «Про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їхніх сімей» встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення.

Відповідно до змін, що внесені до Закону, починаючи з 29 жовтня                        2022 року, Кабінет Міністрів України уповноважений визначати й інші категорії громадян, які мають додаткові гарантії. Таке визначення проводитиметься з урахуванням ситуації на ринку праці, а також встановлення карантину, виникнення надзвичайної ситуації, введення надзвичайного або воєнного стану в країні.

Також слід зазначити, що з 29 жовтня 2022 року скасовані норми Закону, які передбачали встановлення для роботодавців 5-відсоткової квоти для працевлаштування цих категорій населення. Водночас скасована і норма статті 53 Закону, яка передбачала можливість застосування штрафу за необґрунтовані відмови у працевлаштуванні квотних категорій громадян.

Є питання, що стосуються сфери зайнятості та виплати допомоги по безробіттю? Звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або телефонуйте на «гарячу лінію» обласного центру зайнятості https://cutt.ly/HMAUMJQ

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

«Як знайти роботу під час війни‎?» Запрошуємо на безкоштовний курс

«Як знайти роботу під час війни‎?» Запрошуємо на безкоштовний курс

 

Безкоштовний курс «Як знайти роботу під час війни‎» допоможе зважитися і зробити перший крок.

Ви зрозумієте, як знайти роботу зараз – у ситуації, що склалася, з ресурсами, які ви маєте, та зі знаннями й навичками, яких ви набули раніше.

Мета курсу — познайомитись з новими умовами на ринку праці під час війни, показати, як вони змінюються, які нові можливості відкривають для пошукачів, навчити алгоритму пошуку роботи, показати інструменти та техніки, що допоможуть вам знайти гідне місце для працевлаштування за своїм фахом або опанувати нову професію.

Деталі та реєстрація тут: https://cutt.ly/n0SXXWR.

Безкоштовні сервіси для створення резюме та мотиваційного листа

Безкоштовні сервіси для створення резюме та мотиваційного листа

 • Canva– резюме в цьому сервісі буде доволі класичним.
 • io– доступні різноманітні шаблони для резюме.
 • Novoresume– доступна велика кількість шаблонів, можливість створення мотиваційні листи.
 • Resume Genius– окрім складання резюме є послуга «Запитайте експерта», яка передбачає перевірку резюме фахівцем.
 • VisualCV – потужний конструктор для створення резюме.
 • MyPerfectResume– окрім складання резюме, на сайті є функція створення мотиваційного листа.
 • Zety – так само як і в MyPerfectResume є функція створення супровідного листа за більш ніж 20 шаблонами.

Чи продовжується виділення коштів на розвиток власного бізнесу в умовах воєнного стану?

Чи продовжується виділення коштів на розвиток власного бізнесу в умовах воєнного стану?

 

Так, продовжується.

Загальний обсяг державної допомоги, спрямованої на розвиток бізнесу, створення нових робочих місць та підприємств, підтримку сільськогосподарських товаровиробників в умовах воєнного стану, становить до 16 млрд грн. Це встановлено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 532-р «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для надання грантів з метою створення або розвитку бізнесу» (із змінами).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2022 року № 1366 “Деякі питання спрямування коштів державного бюджету у 2022 році для надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу в умовах воєнного стану” http://surl.li/earis , яка набрала чинності 10 грудня 2022 року, для надання безповоротної державної допомоги фізичним особам, суб’єктам господарювання у формі мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу на програму “Надання грантів для створення або розвитку бізнесу” виділяється Міністерству економіки України із загального фонду державного бюджету 105,2 млн грн (для реалізації Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738).

Є бажання отримувати інформацію про прийняті чергові рішення щодо надання мікрогрантів? Завітайте на вебсторінку Державного центру зайнятості за посиланням – http://surl.li/eajpg

Є питання сфери зайнятості? Зверніться до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, розміщеними тут: https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, ми є у Telegram – https://t.me/DCZWorkNowBbot

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Міфи та факти про ризики нелегальної трудової міграції

Міфи та факти про ризики нелегальної трудової міграції

 

Більшість українців замислювалися над тим, аби поїхати на заробітки за кордон, але мало, хто зупиняє себе на думці «Чи це безпечно для мене в першу чергу?». Ризики є, тож для підвищення обізнаності незайнятого трудовою діяльністю населення фахівці служби зайнятості проводять інформаційні заходи.

Корисна інформація, яка надається фахівцями:

- основні ризики нелегальної трудової міграції;

- наслідки нелегального перебування за кордоном та ризики, які очікують у разі виїзду за кордон;

- сутність поняття «торгівля людьми» та групи ризику;

- шахрайство під час працевлаштування;

- торгівля людьми, форми та види торгівлі людьми тощо.

Все це висвітлюється під час семінарів «Ризики нелегальної трудової міграції». Наприклад, такі заходи систематично організовують фахівці й Компаніївської районної філії обласного центру зайнятості, до яких залучають соціальних партнерів, дотичних до цих питань.

«У період введеного воєнного стану у категорії ризику залишаються саме жінки та діти. Адже вони першочергово покидають Україну, прямуючи до сусідніх країн, де і можуть зіштовхнутися з ризиками торгівлі людьми. Тому варто не лише бути обачними, а й знати, як уникнути ризиків», - застерігає керівник громадської організації «Чистий аркуш» Ігор Тридуб.

За словами учасників заходу, надана інформація допомогла їм позбутися власних стереотипів, зокрема, які сприяють виїзду за кордон та нелегальному працевлаштуванню.

Додатковою перевагою відвідування подібних заходів є можливість у форматі  «питання-відповідь» отримати чіткі відповіді на свої питання та усвідомити ризики нелегальної трудової міграції й роботи «у тіні».

Бажаєте отримувати корисну інформацію сфери зайнятості? Запрошуємо відвідати інформаційні заходи, що проводять фахівці центрів зайнятості та філій Кіровоградщини. Орієнтовний графік за посиланням https://cutt.ly/aXcMbjP

Є питання сфери зайнятості? Звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості або за номерами, що розміщені тут: https://cutt.ly/BXcMTzn

Ми є у Telegram-каналі https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

←  повернутися 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21 далі →
  Маєте проблеми зору?
  Оберіть зручний формат:

  A-    A    A+  Увімкнути альтернативну версію сайту


Опитування
Корисні ресурси


  Офіційне інтернет-представництво Президента України


  Верховна Рада України


  Законодавство України


  Кабінет Міністрів України


  Кіровоградська ОДА


  Кіровоградська обласна рада