Навігація

Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Економічний та соціальний розвиток » Бізнес

Довідка про програму підтримки ВКФ

Якщо ви – фермер і вам потрібна консультація з юридичних, бухгалтерських та грантових питань, Всеукраїнський конгрес фермерів надає грошову допомогу – сплачує 75% вартості такої консультації за фермера. Це стало можливо завдяки програмі підтримки фермерів, яку проводить Всеукраїнський конгрес фермерів у партнерстві з міжнародною гуманітарною організацією MERCY CORPS за фінансової підтримки Фонду Говарда Г. Баффета.

Докладніше

Які зміни відбулись у законодавстві з питань підтримки виробництв переробної промисловості?

На початку нагадаємо, що Порядок надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 року № 739 (із змінами). Метою надання грантів є сприяння зайнятості населення, створення нових робочих місць, створення нових або розвиток існуючих виробництв переробної промисловості, збільшення надходжень від сплати податків, зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Джерелами фінансування надання грантів є кошти державного бюджету та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття...

Докладніше

«Зроблено в Україні»: консультуємо та підтримуємо стартапи та діючий бізнес

На базі Новоукраїнської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості торік запрацював офіс підтримки малого і мікробізнесу  «Зроблено в Україні». Це осередок для громадян, які бажають започаткувати власну справу, та для суб'єктів господарювання. Тут традиційно проводяться різнопланові інформаційні заходи із залученням соціальних партнерів, діяльність яких пов'язана з підтримкою та розвитком підприємництва в регіоні.

 

Днями така зустріч була проведена з представниками одного з уповноважених банків за програмою «Власна справа» – АТ «Державний ощадний банк України».

 

Під час заходу зазначалося, що в умовах  воєнного стану важливо дбати про розвиток підприємництва, підтримку вітчизняного виробника, адже все це сприяє розвитку економіки, збереженню робочих місць, сплаті податків, конкурентоспроможності українських продукції та товарів.

 

На заході присутніх було ознайомлено з регіональними програмами щодо розвитку підприємництва, іншими грантовими програмами, а також основними положеннями Всеукраїнської платформи «Зроблено в Україні».

 

Презентуючи офіс «Зроблено в Україні», заступник начальника відділу надання послуг роботодавцям Людмила Мутіна відзначила, що грантові програми, які запровадив Уряд понад два роки тому, є одним з найдієвіших інструментів підтримки малого й середнього бізнесу. Програма «Власна Справа» стала найзатребуванішою серед українців. Фахівчиня також поінформувала, що в офісі можна отримати консультації щодо запроваджених грантових програм, у т.ч., які супроводжує безпосередньо служба зайнятості: гранти «Власна справа» та гранти для ветеранів/ветеранок та другого з подружжя. Крім того, може бути надана кваліфікована допомога у доборі необхідного персоналу, підвищенні якості робочої сили, що сприятиме вирішенню головного завдання – працевлаштування незайнятих громадян.  Крім того, присутні були ознайомлені з іншими послугами служби зайнятості для роботодавців та компенсаційними програмами.

 

У ході зустрічі її учасники мали змогу поділитися власним досвідом ведення підприємництва, інформацією про отримання фінансової допомоги для запровадження та розвитку власного бізнесу, можливістю навчання необхідного персоналу за сприяння служби зайнятості.

 

Представники банківської установи презентували продукти підтримки банку бізнесу, розповіли про регламент подачі заяв для участі у грантовій програмі, автоматизований скринінг портфеля бізнес-партнерів та клієнтів банку.

 

Довідково. На Кіровоградщині минулоріч було відкрито 4 офіси підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні». Відповідальна місія офісів –  надати необхідну підтримку стартапам та українським виробникам, сприяти масштабуванню їх товарів та можливостей, вирішувати питання роботодавців щодо кадрового забезпечення та якості робочої сили, підвищувати поінформованість щодо діючих компенсаційних програм.

 

Адреси інших офісів та їх контакти тут: http://surl.li/gakzbe

Все про економічну платформу «Зроблено в Україні» читайте за посиланням: http://surl.li/dwhtai

Підтримка енергостійкості мікро та малих підприємств України

Фонд розвитку підприємництва та GIZ за фінансування Уряду Королівства Норвегія та Німеччини запрошують до участі у грантовій програмі «Підтримка енергостійкості мікро та малих підприємств України». Ініціатива спрямована на підтримку бізнесу в умовах енергетичної кризи, зменшивши їх залежність від зовнішніх енергетичних ресурсів і сприяння стабільному розвитку підприємств через покращення енергетичної ефективності...

 

Докладніше

Чи передбачається підтримка підприємництва через мікрогранти в 2025 році?

Так, передбачається.

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2025 року № 102 (набрала чинності 04 лютого 2025 року) затверджено бюджет Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2025 рік.

 

Передбачено фінансування програм підтримки підприємництва у розмірі 6,75 млрд грн. Кошти спрямовуватимуться на фінансування мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Також будуть фінансуватися ветеранські гранти та гранти щодо виробництва переробної промисловості...

 

Докладніше

Чи передбачається підтримка ветеранського бізнесу в умовах воєнного стану?

Так, передбачається.

Нагадаємо, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2024 року № 1209-р схвалено Стратегію ветеранської політики на період до 2030 року та затверджено операційний план заходів з реалізації у 2024-2027 роках Стратегії ветеранської політики на період до 2030 року. Серед іншого, ці документи передбачають забезпечення реалізації грантових програм підтримки для започаткування ветеранського бізнесу, впровадження програм супроводу для започаткування ветеранами/ветеранками та членами їх сімей власної справи...

 

 

 

Докладніше

Які зміни відбулися в законодавстві щодо надання мікрогрантів/грантів?

Нагадаємо, що наказом Міністерства економіки України від 28 листопада 2024 року № 26810 (набрав чинності 10 січня 2025 року), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31 грудня 2024 року за № 2043/43388, внесені зміни до наказу Міністерства економіки України від 06 липня 2022 року № 1969, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 08 липня 2022 року за № 751/38087.

 

Враховуючи, що наказ № 1969 регулює процедурні питання отримання мікрогрантів/грантів, зазначені зміни стосуються змін, які були внесені раніше до порядків надання мікрогрантів/грантів...

 

Докладніше

МІНЕКОНОМІКИ ЗАПУСКАЄ ПЛАТФОРМУ “ПУЛЬС” ДЛЯ ЗБОРУ ЗВОРОТНОГО ЗВ’ЯЗКУ ВІД БІЗНЕСУ

«Пульс» — онлайн платформа для збору відгуку від бізнесу про взаємодію з державою. Тепер кожен підприємець може поставити оцінку послугам, які надає держава.

    

Як це працюватиме?

Якщо ви не задоволені якістю послуг, або навпаки — задоволені, залишайте свій відгук на «Пульсі». Заявку візьмуть у роботу, щоб виправити проблему, а підприємець отримає відповідь щодо свого запиту в онлайн-кабінеті. Відгук від бізнесу відцифровується. На його основі буде сформовано так званий Entrepreneur Satisfaction Score (Індекс задоволеності підприємців).

    

На етапі бета-тестування можна оцінити 22 держоргани, поступово їхня кількість збільшуватиметься.

«Пульс» є частиною політики Зроблено в Україні, яку взимку ініціював Президент Володимир Зеленський.

 

Більше: https://youtu.be/fVNuniR_qm8

Стихійна торгівля продуктами харчування – загроза епідемічного добробуту населення.

Торгівля «з рук» на вулицях, у дворах, скверах та в інших невстановлених місцях заборонена, оскільки ці продукти харчування не відповідають санітарним нормам.

  

З настанням весняно-літнього періоду в рази зростає кількість місць стихійної торгівлі. Цьому сприяє не лише соціально-економічне становище в країні, а й те, що громадяни не замислюються над тим, в якій мірі можна нашкодити здоров’ю, якщо харчуватися зі стихійних ринків надаючи перевагу продуктам харчування, які реалізують із землі, не замислюючись про їх якість, ким та в яких умовах вони виготовлені, де зберігались і як вони транспортувались...

Докладніше

Інвестиції в генеруючі потужності

Мінекономіки з метою сприяння розбудові розподіленої генерації спільно з суб’єктами ринку електричної енергії розробило бізнес моделі розвитку малої генерації - Інвестиції в генеруючі потужності...

 

Докладніше
←  повернутися 1 2 далі →
    Маєте проблеми зору?
    Оберіть зручний формат:

    A-    A    A+  Увімкнути альтернативну версію сайту


Опитування




Корисні ресурси






    Офіційне інтернет-представництво Президента України


    Верховна Рада України


    Законодавство України


    Кабінет Міністрів України


    Кіровоградська ОДА


    Кіровоградська обласна рада