Навігація

Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Соціальний захист » Відділ соціального захисту населення » Протидія домашньому насильству та торгівлі людьми

Торгівля людьми - прояв сучасного рабства

 З метою попередження торгівлі людьми, підвищення обізнаності громадян щодо безпечної міграції, днями було проведено круглий стіл за участі працівників «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради та Новоукраїнського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області.

 

В ході зустрічі обговорили  методи інформування жителів громади з питань протидії торгівлі людьми, форм експлуатації людей та як уберегтися від потрапляння у процес торгівлі людьми. Торгівля людьми – це особливо тяжкий злочин, жертвами якого може стати будь-хто.

 

  

Профілактика насильства: як запобігти насильству, як говорити з дітьми про насильство, як підвищити свою безпеку

Насильство все ще залишається однією з найбільш гострих проблем суспільства. Його прояви зустрічаються в різних сферах життя. Агресія породжує страх та біль, обмежує свободи та права громадян. Поширення знань про профілактику насильства — перший крок на шляху попередження цього ганебного явища. 

 

Важливість профілактики насильства в сучасному світі...

Докладніше

10 способів запобігання домашньому насильству у суспільстві

За даними UNFPA дві третини жінок стверджують, що у віці 15 років і старшому зазнали психологічного, фізичного або сексуального насильства з боку партнера або іншої особи.  Кожна 5-та жінка, яка має досвід шлюбу, зазнавала насильства у шлюбі з боку чоловіка. При цьому лише кожна 3-тя постраждала від фізичного чи сексуального насильства звертається за допомогою. Це тривожне явище, яке, на жаль, не знає кордонів і поширене в усіх країнах та громадах. Якщо ви хочете дізнатися, як можна запобігти домашньому насильству, читайте далі. Ми пропонуємо 10 кроків, які ви можете зробити, щоб покласти край домашньому насильству у вашому суспільстві...

Докладніше

Як розпізнати гендерно зумовлене насильство?

Коли жінки зіштовхуються з насильством, їм часто здається, що їхній досвід майже унікальний. Що ніхто зі знайомих не зазнавав домагань, зґвалтувань, психологічного тиску, фізичного насильства, економічних утисків і подібного. Їм здається, що вони щось зробили не так, «спровокували» чи «дозволили» так із собою поводитись. Через те, що мало хто говорить про свій досвід насильства, постраждалі відчувають себе дуже самотніми, «неправильними», винними у тому, що трапилося, й відірваними від суспільства...

Докладніше

Увага! Контакти допомоги у випадку сексуального насильства пов'язаного з конфліктом

  

Докладніше

Проведено тренінг «Запобігання та протидія гендерно-зумовленому та  домашньому  насильству»

 19 березня 2024 року у сесійні залі Добровеличківської селищної ради в рамках проєкту «Розбудова демократичного, мирного та ґендерно рівноправного суспільства в Україні – Фаза ІІ», що впроваджується  Українським Жіночим Фондом в партнерстві зі  Структурою ООН Жінки за фінансової підтримки Уряду Норвегії практичним та медичним психологом Ганною КОЛЄВОЮ (м. Кропивницький) проведено тренінг на тему «Запобігання та протидія гендерно-зумовленому та  домашньому  насильству»...

Докладніше

Інформаційна пам'ятка щодо запобігання та протидії домашньому насильству

Національною соціальною сервісною службою України розроблено інформаційні пам'ятки з питань запобігання та протидії домашньому насильству.

  

Ознайомитися з пам'яткою можна нижче.

   

 

Докладніше

Вуличне консультування

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з метою підвищення рівня обізнаності громадян з питань попередження насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, формуванню свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства, працівники «Центру надання соціальних послуг населенню» спільно з працівниками Відділу соціального захисту населення виконавчого органу Добровеличківської селищної ради та ГСД "Добро" 04 грудня 2023 року проведено вуличне консультування. 

Докладніше

Як не стати жертвами торгівлі людьми

В умовах активної фази російської агресії на більшій частині України, яка посилюється з кожним днем, в державі продовжуються розгортатися динамічні процеси внутрішньої міграції. Очевидно, що внутрішньо переміщені особи є однією з найбільш уразливих груп, які можуть стати жертвами шахрайства чи злочинів. Люди, що втратили усе, через розпач та невизначеність щодо можливості забезпечити своїх близьких та дітей, можуть стати легкою здобиччю для злочинців та аферистів.

З метою інформування населення, як не стати жертвами торгівлі людьми та не потрапити у трудове, або сексуальне рабство, на яких умовах треба погоджуватись на працевлаштування, вимушений переїзд, пошук житла, розміщуємо інформаційні відеоролики, створені Проектом «Українцям про Європейський союз» спільно з Міжнародною організацією з міграції.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4VGE2qxX1ys

https://www.youtube.com/watch?v=9osSh2T-5lY

https://www.youtube.com/watch?v=LvPHseX3FVo

https://www.youtube.com/watch?v=47wQ4lhxTzM

Розірви коло: зупини вірус насильства

    Маєте проблеми зору?
    Оберіть зручний формат:

    A-    A    A+  Увімкнути альтернативну версію сайту


Опитування




Корисні ресурси






    Офіційне інтернет-представництво Президента України


    Верховна Рада України


    Законодавство України


    Кабінет Міністрів України


    Кіровоградська ОДА


    Кіровоградська обласна рада