Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Виконавчий комітет » Рішення виконавчого комітету » Рішення виконавчого комітету №10 (27.08.2021)

Рішення виконавчого комітету №10 (27.08.2021)

108 Про надання дозволу на передачу автомобіля rish-108.doc (Переглянути онлайн)
109 Про передачу матеріальних цінностей rish-109.docx (Переглянути онлайн)
110 Про надання дозволу батькові на купівлю земельних ділянок на ім’я неповнолітнього сина rish-110.doc (Переглянути онлайн)
111 Про надання дозволу батькові на купівлю земельних ділянок на ім’я неповнолітнього сина rish-111.docx (Переглянути онлайн)
112 Про коригування тарифу та обговорення наміру щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення, бюджетних установ та інших споживачів КП «Нілот» rish-112.doc (Переглянути онлайн)
113 Про надання матеріальної допомоги rish-113.doc (Переглянути онлайн)
114 Про створення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах rish-114.doc (Переглянути онлайн)
115 Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Добровеличківської селищної ради rish-115.doc (Переглянути онлайн)
116 Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна rish-116.docx (Переглянути онлайн)
117 Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна rish-117.docx (Переглянути онлайн)
118 Про зменшення розміру батьківської плати rish-118.docx (Переглянути онлайн)
119 Про зменшення розміру батьківської плати rish-119.docx (Переглянути онлайн)
121 Про зняття з обліку громадян, які потребують покращення житлових умов rish-121.doc (Переглянути онлайн)
122 Про затвердження складу опікунської ради при виконавчому комітеті Добровеличківської селищної ради rish-122.doc (Переглянути онлайн)
123 Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Панасюка С.Л. rish-123.doc (Переглянути онлайн)
124 Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Хасан Басан Абдулла Хасан rish-124.doc (Переглянути онлайн)
125 Про реєстрацію народження малолітньої Безкоровайної Марії Сергіївни rish-125.doc (Переглянути онлайн)
126 Про надання погодження видалення дерев rish-126.docx (Переглянути онлайн)
127 Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за перше півріччя 2021 року rish-127.doc (Переглянути онлайн)
128 Про затвердження розпорядження селищного голови rish-128.docx (Переглянути онлайн)
129 Про затвердження розпорядження селищного голови rish-129.docx (Переглянути онлайн)
130 Про затвердження розпорядження селищного голови rish-130.docx (Переглянути онлайн)
131 Про затвердження сум компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі rish-131.docx (Переглянути онлайн)
132 Про надання дозволу з монтажу пожежної сигналізації rish-132.docx (Переглянути онлайн)
133 Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води комунальному підприємству «Добра-сервіс» rish-133.doc (Переглянути онлайн)
134 Про затвердження Положення про місцеву систему централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій Добровеличківської селищної ради rish-134.docx (Переглянути онлайн)
135 Про схвалення Прогнозу бюджету Добровеличківської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки

rish-135.docx (Переглянути онлайн)

dod-135.zip

136 Про затвердження норми витрат палива і мастильних матеріалів на шкільний автобус rish-136.docx (Переглянути онлайн)