Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » На Кіровоградщині сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет майже на 1,5 млн. грн.

З початку року до місцевих бюджетів області перераховано 1 мільйон 495 тисяч гривень фіксованого сільськогосподарського податку, що відповідає надходженням минулого року.

На обліку в органах доходів і зборів Кіровоградської області перебуває біля трьох тисяч суб’єктів господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування у сфері сільського господарства.

«Сільськогосподарські товаровиробники прагнуть отримати статус платника ФСП, оскільки тоді вони не сплачують податок на прибуток, земельний податок, збори за спеціальне використання води, провадження деяких видів підприємницької діяльності. Це значно спрощує ведення бізнесу в аграрному секторі, що у свою чергу сприяє його розвитку та процвітанню. Ми це розуміємо, тому готові надати будь-яку фахову підтримку сільськогосподарським підприємствам щодо переходу та роботи на спрощеній системі”, – звернув увагу в.о. начальника ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Сергій Колотуха.

Прес-служба ГУ Міндоходів

у Кіровоградській області