Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Виконавчий комітет » Рішення виконавчого комітету » Рішення виконавчого комітету №8 (08.07.2021)

Рішення виконавчого комітету №8 (08.07.2021)

83 Про передачу точок обліку електроенергії rish-83.doc (Переглянути онлайн)
84 Про відмову у наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами rish-84.doc (Переглянути онлайн)
85 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради від 27 червня 2019 року № 49 rish-85.docx (Переглянути онлайн)
86 Про встановлення розрахунків з ремонту каналізаційної та водопровідної системи rish-86.doc (Переглянути онлайн)
87 Про внесення змін до складу комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги rish-87.docx (Переглянути онлайн)
88 Про надання матеріальної допомоги rish-88.doc (Переглянути онлайн)
89 Про зменшення розміру батьківської плати rish-89.docx (Переглянути онлайн)
90 Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення, бюджетних установ та інших споживачів rish-90.doc (Переглянути онлайн)
91 Про затвердження середньої вартості ритуальних послуг для відшкодування витрат на поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів на території Добровеличківської селищної територіальної громади rish-91.docx (Переглянути онлайн)
92 Про передачу матеріальних активів rish-92.docx (Переглянути онлайн)
93 Про надання соціальних послуг rish-93.docx (Переглянути онлайн)
94 Про постановку на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування rish-94.doc (Переглянути онлайн)
95 Про надання погодження видалення дерев rish-95.docx (Переглянути онлайн)
96 Про надання погодження видалення дерев rish-96.docx (Переглянути онлайн)
97 Про надання погодження видалення дерев

rish-97.docx (Переглянути онлайн)

98 Про надання повноважень посадовій особі на складання протоколів про адміністративні правопорушення rish-98.docx (Переглянути онлайн)
99 Про зняття з обліку громадян, які потребують покращення житлових умов rish-99.doc (Переглянути онлайн)
100 Про утворення комісії для визначення потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа житлом rish-100.doc (Переглянути онлайн)
101 Про затвердження складу комісії з питань захисту прав дитини при Добровеличківській селищній раді rish-101.doc (Переглянути онлайн)
102 Про надання дозволу на здійснення правочину договору дарування земельних ділянок малолітній Цоток Анні Валентинівні rish-102.doc (Переглянути онлайн)
103 Про надання згоди на визнання таким, що втратив право на користування жилим приміщенням малолітній Корінний Даніл Михайлович rish-103.doc (Переглянути онлайн)
104 Про передачу матеріальних активів в оперативне управління rish-104.docx (Переглянути онлайн)
105 Про присвоєння окремих адрес частинам об’єкта нерухомого майна rish-105.docx (Переглянути онлайн)
106 Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами rish-106.doc (Переглянути онлайн)