Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Офіційне оприлюднення » Грошова оцінка

Грошова оцінка

ПОВІДОМЛЕННЯ

Керуючись п. 271.2 статті 271 Податкового кодексу України, селищна рада повідомляє

про офіційне  оприлюднення: рішення вісімнадцятої сесії Добровеличківської селищної ради шостого скликання від 27 грудня 2012 року № 292 «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земель населених пунктів смт. Добровеличківка, с. Варваро-Олександрівка, с. Мар’ївка»

Зауваження та пропозиції надсилати:

• Добровеличківська селищна рада, поштова адреса: 27000 смт. Добровеличківка вул. Шевченка, 132, тел./факс 05253 5-12-68.

Зауваження та пропозиції рішення сесії від юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців приймаються в друкованому вигляді до 1 серпня 2013 року за вищезазначеною адресою.

Копія рішення наведена нижче.

Грошова оцінка

Код: Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду