Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Офіційне оприлюднення » Офіційне оприлюднення рішення сесії Добровеличківської селищної ради

Офіційне оприлюднення рішення сесії Добровеличківської селищної ради

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від  05 липня 2018 року                                                                               № 293

смт  Добровеличківка

Про дозвіл на розробку детального плану
території

Розглянувши заяву гр. Кузьміна Юрія Миколайовича  про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 323,0 м. кв.  за адресою: вул.. Поповича, 23Б, смт. Добровеличківка та керуючись», ст.. 12 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 8, 10, 16, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,

селищна  рада

в и р і ш и л а  :

1.Надати дозвіл на розробку детального плану території з меою впорядкування території визначення необхідної площі земельних ділянок для проведення реконструкції магазину за рахунок добудов, загальною площею 423,0 м. кв. у тому числі: ділянка № 1 кадастровий номер земельної ділянки 3521755100:50:038:0016 площею 323,0 м. кв., що знаходиться за адресою : вул.. Поповича, 29Б, смт. Добровеличківка, Добровеличківського району, Кіровоградської області, ділянка № 2 кадастровий номер земельної ділянки 3521755100:50:038:0010 площею 100,0 м. кв.  що знаходяться за адресою : вул.. Поповича, 29А, смт. Добровеличківка, Добровеличківського району, Кіровоградської області, які перебувають у користувані  гр. Кузьміна Юрія Миколайовича.

1.1. Замовником на виконання детального плану території визнати гр.. Кузьміна Юрія Миколайовича.

1.2.  Залучити кошти для фінансування розробки детального плану території з інших джерел, не заборонених законом, відповідно до ст.10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, а саме:
      1.2.1. Фінансування робіт з розробки детального плану території здійснити за рахунок коштів гр.. Кузьміна Юрія Миколайовича.

1.3. Зобов’язати гр.. Кузьміна Юрія Миколайовича:

1.3.1 Звернутись до суб’єктів господарювання, які у своєму складі мають архітектора з відповідним кваліфікаційним сертифікатом, для укладення договору на розроблення містобудівної документації (детального плану території).
   1.4. Подати Добровеличківський селищній раді розроблений проект містобудівної документації (детальний план території) для оприлюднення, надання доступу громадськості до зазначеної інформації та забезпечення проведення громадських слухань.

1.5. Після процедури оприлюднення та розгляду Добровеличківською селищною радою пропозицій громадськості, узгодження спірних питань між громадськістю і замовником проекту містобудівної документації, подати розроблений детальний план території земельноїділянки на розгляд та затвердження сесії Добровеличківської селищної ради, відповідно до вимог чинного законодавства.

Селищний голова                                                                              І. Погрібніченко