Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Сесійна діяльність » Результати поіменного голосування » Результати поіменного голосування восьмої сесії Добровеличківської селищної ради

Результати поіменного голосування пленарного засідання восьмої сесії сьомого скликання

Добровеличківської селищної ради

15 вересня 2016  року

(зведена таблиця)

№ з\п

Питання порядку денного

Рішення (прийнято/ не прийнято)

За

(за основу/в цілому

Проти

(за основу/в цілому

Утрималось

(за основу/в цілому)

Не голосувало (за основу/в цілому)

Відсутніх

Поіменно

1

Про криміногенну ситуацію в селищі та роботу правоохоронних органів по  захисту правопорядку (за основу та в цілому)

1.zip

2

Про розгляд комплексної програми профілактики злочинності і правопорушень на 2016-2020 роки. (за основу та в цілому)

2.zip

3

Про затвердження Програми запобігання та реагування  на надзвичайні ситуації (події) техногенного та природного характеру на території Добровеличківської селищної ради Добровеличківського району на 2016-2017 роки. (за основу та в цілому)

3.zip

4

Про стан підготовки Добровеличківського ДНЗ «Ромашка» до нового навчального року та до роботи в осінньо – зимовий період 2016 – 2017 навчального року» (за основу та в цілому)

21

4.zip

5

Про внесення змін до рішення селищної ради від 17.12.2015 року № 21 «Про селищний бюджет на 2016 рік»

5.zip

6

Про затвердження програми забезпечення безпеки громадян та протидії злочинності на території Добровеличківської селищної ради на 2016-2020 роки (за основу та в цілому)

6.zip

7

Про внесення доповнень до Правил благоустрою населених пунктів Добровеличківської селищної ради (за основу та в цілому)

7.zip

8

Про внесення змін до Регламентуроботи Добровеличківської селищної ради VІІ скликання(за основу та в цілому)

8.zip

9

Про затвердження Порядку придбання товарів, робіт і послуг за допомогою системи електронних закупівель ProZorro в новій редакції(за основу та в цілому)

9.zip

10

Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду та власність, постійне користування  (за основу та в цілому)

10.zip

11

Про затвердження технічної документації та передачу земельних ділянок у власність (за основу та в цілому)

16

3

11.zip

12

Про внесення змін до рішень селищної ради (за основу та в цілому)

12.zip

13

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою (за основу та в цілому)

13.zip

14

Про вилучення земельних ділянок (за основу та в цілому)

14.zip

15

Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність, оренду, постійне користування (за основу та в цілому)

15.zip

16

Про надання дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки (за основу та в цілому)

16.zip

17

Про розгляд депутатського звернення депутата Косюг Н.Г. (за основу та в цілому)

17.zip

18

Про внесення змін до штатного розпису Добровеличківського ДНЗ «Ромашка» (за основу та в цілому)

18.zip

Селищний голова                                                                                                                                                  І. Погрібніченко

Секретар  селищної ради                                                                                                                                     А.  Горбатюк