Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Результати поіменного голосування » Результати поіменого голосування

Результати поіменого голосування

Результати поіменного голосування пленарного засідання ТРЕТЬОЇ сесії сьомого скликання

Добровеличківської селищної ради

21 січня  2019  року

(зведена таблиця)

№ з\п

Питання порядку денного

Рішення (прийнято/ не прийнято)

За

(за основу/в цілому

Проти

(за основу/в цілому

Утрималось

(за основу/в цілому)

Не голосувало (за основу/в цілому)

Відсутніх

Поіменно

1

Про скасування рішення селищної ради та надання попередньої згоди  на прийняття майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Добровеличківського району до комунальної власності Добровеличківської селищної  ради (за основу)

23

2

1.zip [10.93 Kb] (cкачувань: 12)

2

Про скасування рішення селищної ради та надання попередньої згоди  на прийняття майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Добровеличківського району до комунальної власності Добровеличківської селищної  ради (в цілому)

14

11

2

2.zip [11.08 Kb] (cкачувань: 13)

3

Про передачу засобів обліку електричної енергії по старостинських округах Дружелюбівського та Юр’ївського (за основу та в цілому)

25

2

3.zip [11.01 Kb] (cкачувань: 2)

Селищний голова                                                                                                                                  І. Погрібніченко