Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Сесійна діяльність » Рішення сесії селищної ради » До уваги жителів територіальної громади.

До уваги жителів територіальної громади.

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Друга  сесія

сьомого скликання

Рішення

«17» грудня 2015 року                                                                                                                                              № 21

Про селищний бюджет

на 2016 рік

селищна рада

вирішила:

1. 1.                     Визначити на 2016 рік:

-  доходи селищного бюджету у сумі 3843,2 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду селищного бюджету  3503,2  тис.грн., доходи спеціального фонду селищного бюджету 340,0 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку  52 тис.грн. згідно з додатком  №1 цього рішення;

-  видатки селищного бюджету у сумі 3843,2 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду селищного бюджету  2667,7 тис. грн., видатки спеціального фонду селищного бюджету 1175,5 тис. грн.;

- профіцит загального фонду селищного бюджету у сумі 835,5 тис. грн., та згідно з додатком №2 до цього рішення.

- дефіцит спеціального фонду селищного бюджету у сумі 835,5 тис. грн. згідно з додатком №2 до цього рішення.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів селищного бюджету на 2016 рік за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 2667,7 тис. грн. та спеціальному фонду 1175,5 тис. грн. згідно з додатком №3 до цього рішення.

3.  Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів селищного бюджету  у сумі  36 тис. гривень.

4. Затвердити на 2016 рік  міжбюджетні трансферти згідно з додатком №4 до цього рішення.

5. Затвердити на 2016 рік  перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком  № 6 до цього рішення.

6 . Затвердить перелік захищених статей  видатків загального фонду селищного бюджету на 2016 рік за їх економічною  структурою:

- оплата праці ( код 2110) ;

-  нарахування на заробітну плату  (2120 ) ;

- медикаменти та перев’язувальні матеріали (2220 );

- продукти  харчування ( код 2230 ) ;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв ( код 2270)

-  поточні трансферти населенню ( код 2730 )

7. Розпорядникам коштів місцевих бюджетів забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

8. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ в кошторисах.

9. Установити, що у загальному фонді селищного бюджету на 2016 рік:

до доходів належать надходження, визначені ст. 69 Бюджетного кодексу України, а також такі надходження: інші субвенції на: утримання дошкільних навчальних закладів; на утримання закладів культури.

10. Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2016 рік у частині доходів є надходження, визначені ст._69__ Бюджетного кодексу України.

11. Виділити іншу субвенцію районному бюджету в сумі 20000 гривень на функціонування об’єднаного Трудового архіву у Добровеличківському районні.

12. Додатки № 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

13. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів, економічного і соціального розвитку, освіти, науки, культури.

Голова селищної ради                                                                                                                             І.І. Погрібніченко

Додатки № 1-6 до рішення сесії селищної_ради від 17 грудня 2015 р № 21 "Про _селищнийй бюджет  на 2016 рік"

-1-6.zip