Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Способи подання декларації про доходи і майновий стан

Способи подання декларації про доходи і майновий стан

Подавати  податкову  декларацію  про майновий стан і доходи до  органів Міндоходів громадянин може за вибором у три способи: в електронній формі з дотриманням умови реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством; надсилати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення; особисто платником або уповноваженою на це особою.

При цьому поштове відправлення слід здійснити відповідно до граничного терміну подання річної декларації для громадян - 20 квітня 2014 року, а при поданні в електронній формі - не пізніше закінчення останньої години дня, в якому минає такий граничний термін тобто 30 квітня 2014 року.

В електронній формі громадяни можуть подати податкову декларацію до контролюючих органів засобами електронної пошти через Інформаційний портал Міндоходів. Для того щоб подати  податкову декларацію в електронній формі у режимі реального часу платнику податків необхідно отримати електронний цифровий підпис, який безкоштовно видається Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів. В Кіровоградській області його представництва працюють в центрах обслуговування платників у Кіровограді та Олександрії. Також для подання декларації „електронкою” слід завантажити із сайту Акредитованого центру сертифікації ключів програмне забезпечення "Програмний комплекс користувача ЦСК". Встановити програмне забезпечення на персональний комп'ютер та виконати необхідні налаштування допоможе інструкція користувача. І на останок необхідно авторизуватися за допомогою особистого електронного ключа та розпочати роботу.

Прес-служба ГУ Міндоходів

у Кіровоградській області