Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Сьогодні минає річниця загибелі у війні з російським окупантом військовослужбовця Артура Гутовського

13 серпня 2023 року - перша річниця з дня загибелі військовослужбовця Артура Гутовського, одного з найкращих синів України який поклав життя, захищаючи свою Батьківщину та народ в цій страшній війні.
За дорученням селищного голови Володимира Осієвського, секретар селищної ради Алла Горбатюк, керуюча справами виконавчого комітету Світлана Кирилюк, начальник відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту Віталій Личко відвідали та поклали квіти до могили, вшанували подвиг нашого земляка, який воював за мир, за Україну, за нас.

Артур Ігорович не зміг спокійно всидіти вдома, коли 24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Чоловік наступного ж дня записався до територіальної оборони і не вагаючись, у червні 2022 року, став до лав бойового 69 батальону, воїни якого постійно направлялися до району проведення бойових дій.

Наш земляк загинув у місті Мар’їнка Донецької області коли ворог здійснив підступне авіабомбардування.

Артур Гутовський назавжди залишиться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Герої не вмирають! Слава Україні!