Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Привітання дітей з Днем Святого Миколая

Привітання дітей з Днем Святого Миколая

День Святого Миколая — прекрасне зимове свято. Це не тільки велика подія для дітей, а й для дорослих. Це свято — чудовий привід порадувати близьких подарунками або ж просто своєю присутністю.

У часи, коли ми максимально маємо виявляти свою шляхетність, чуйність та взаєморозуміння, це свято набуває особливого сенсу. Воно надихає всіх на творення добра, наповнює наші серця теплотою та бажанням допомогти ближньому.

05 – 06 грудня 2023 року селищним головою та працівниками селищної ради були відвіданні сім’ї з дітьми, батьки яких загинули або вважаються безвісти зниклими у війні з РФ, сім’ї опікунів (піклувальників), дитячий будинок сімейного типу та вручено кожній дитині подарунки.

Володимир Валерійович побажав діткам здоров’я, щедрої долі, добра! Нехай у ваших душах буде стільки тепла, щоб ним неодмінно захотілося поділитися з оточуючими!

Наголосив, що кожен дорослий нині має дарувати свою ласку не лише рідним дітям, а й підставляти плече тій малечі, чиї батьки загинули на війні з рф чи зараз перебувають там. Лише спільними зусиллями нам під силу допомогти їхнім ранам загоїтися і не допустити, аби зневіра та відчай наповнили душі.

Також не оминув увагою дітей, батьки яких загинули на війні рф і народний депутат І. Мурдій, який передав для дітей солодощі (імбирне печиво та сік).