Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Державна служба зайнятості інформує » Для шукачів роботи » Онлайн-курси на платформі Courséra

Онлайн-курси на платформі Courséra

Що необхідно зробити мешканцям Кіровоградщини аби безкоштовно стати слухачами глобальної освітньої платформи?

Онлайн-освіта: у мешканців Кіровоградщини є унікальний шанс стати слухачами платформи Coursera

Онлайн-курси на платформі Courséra та інших освітніх ресурсах доступні зареєстрованим безробітним

Про міжнародну освітню платформу Coursera, яка пропонує онлайн-курси від найкращих університетів світу, днями йшла мова під час інформаційного вебінару, що був проведений фахівцями Кіровоградського міськрайонного центру для зареєстрованих безробітних.

«Сьогодні, у період оголошеного карантину, глобальна освітня платформа Coursera надає унікальний шанс безробітним громадянам безкоштовно пройти онлайн-курси від найкращих університетів. Це гуманітарні науки, психологія, підприємництво, економіка, ІТ-технології та багато іншого, що дає можливість працездатним особам розвинути додаткові знання та навички для працевлаштування. Віднедавна безробітні можуть обрати будь-який напрям поглиблення рівня знань, оскільки до їхньої уваги – понад 3800 навчальних програм», – повідомила начальник відділу активної підтримки безробітних Олена Чумаченко.

Вони дізналися, що навчання на Courséra є асинхронним, тобто студенти можуть переглядати лекції чи робити домашні завдання в різний, зручний для них час, на відміну від синхронних курсів, в яких студенти та викладач взаємодіють одночасно у чітко визначеному вузькому часовому проміжку.

Для того аби присутні зрозуміли суть платформи Courséra, їм наочно проілюстрували всі можливості платформи, показали, яким чином слід фільтрувати програми, обирати мову та напрями навчання, наголосивши при цьому, що сервіс є не тільки сучасним, а й зручним і доступним для користувачів.

Тривалість курсів на платформі Coursera є різною: від шести до десяти тижнів. Навчання містить відеолекції, консультації, обговорення на форумах, завдання та тести. Після успішного закінчення курсу слухачі отримують сертифікати.

Фахівчиня окреслила кроки, які необхідно зробити зареєстрованому безробітному аби розпочати онлайн-навчання:

1. Звернутися до свого кар’єрного радника, вказати ім’я та електронну адресу, на яку має прийти запрошення на навчання;
  2. Після одержання запрошення – перейти за посиланням у листі, створити свій акаунт та обрати курси для навчання.

Також О. Чумаченко повідомила, що зарахування слухачів буде здійснюватися до 30 вересня 2020 року, а навчання за курсами має бути завершене до 31 грудня 2020 року.

Наприкінці вебінару учасники отримали вичерпні відповіді на запитання та всі необхідні контакти для зворотнього зв’язку.

«Як показала практика, незважаючи на будь-які обставини нашого життя, головне – це прагнення до знань, а можливість завжди знайдеться. Тож не зволікайте, спробуйте і пам'ятайте: нові знання – нові можливості», – наостанок повідомила О. Чумаченко.

Відділ активної підтримки безробітних Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості