Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 22 січня - День Соборності України

22 січня - День Соборності України

Щороку 22 січня ми відзначаємо День Соборності України,  який навіки вкарбувався в історію українського народу як величне національне свято.

В цей день 1919 року на Софіївській площі в Києві велелюдне зібрання українців проголосило Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який став символом об’єднання України. Ця подія засвідчує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України.

В цей історичний день ми згадуємо всіх, хто власною мудрістю, відвагою та любов’ю наповнював силою і незламністю український народ. Хто стояв біля витоків нашої державності, заклавши у генах нації велич і свободу духу. Усіх, хто своєю працею та життям дав нам найцінніші поради та болючі уроки.

Сьогодні ми схиляємо голови перед нашими захисниками, які відстоюють територіальну цілісність та суверенітет нашої держави в районі проведення Операції об'єднаних сил на Сході країни. Вони так само, як і їхні прадіди багато років тому, відстоюють незалежність України.

Шановні жителі громади!

Щиросердно вітаємо Вас із Днем Соборності України!

Бажаємо Вам міцного здоров’я,  щастя, добра, миру,

злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

В єдності – наша сила!

З повагою голова Добровеличківської  селищної ради           Володимир  Осієвський