Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Звернення щодо масового отруєння собак у Добровеличківці

Звернення щодо масового отруєння собак у Добровеличківці

Шановні жителі Добровеличківської громади, днями у нашому селищі сталася неприємна подія – масово було отруєно безпритульних собак. На жаль, наразі не знайдено винних, але пошук триває й ми сподіваємося, що злочинців буде покарано у порядку встановленому Законом. Дуже шкода, що в XXI столітті відбуваються такі неприйнятні речі. Мало того, офіційно заявляємо: інформація, яка розповсюджується в соціальних мережах, не відповідає дійсності. Ті, хто публікували дописи щодо нападів безпритульних собак,  а пізніше – вбивства собак, не заявили у відповідні органи й більшість сторінок – фейкові. Ми просто зобов’язані вирішувати проблеми цивілізованим методом. Добровеличківська селищна рада на чолі з Володимиром Осієвським висловлює занепокоєння тим, що сталося й просить не публікувати не перевірену інформацію. Апарат ради не давав жодних наказів стосовно отруєння собак і не має до того жодного відношення. У наш час, головне – берегти в собі людину й не забирати життя в тих, хто не може за себе постояти.  Ті собаки, які загинули останніми днями в нашій громаді, – наша спільна трагедія, адже кожен небайдужий проявляв до них частинку своєї любові.

Тож хочеться попросити всіх власників найкращих друзів людини, не викидати їх напризволяще, адже Ви наражаєте своїх вихованців на таку ж саму небезпеку. Вони на це точно не заслужили. Ми відповідаємо за тих, кого приручили.

Залишайтеся Людьми!