Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ!

ВІТАННЯ!

Шановні працівники житлово-комунального господарства

та побутового обслуговування населення!

Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

У Вас непроста, але дуже потрібна професія, яка потребує щоденної клопіткої самовіддачі, сумління, відповідальності, наснаги та доброзичливості.

Саме від Вашої невтомної праці залежить чистота і порядок у наших населених пунктах, настрій та самопочуття їх мешканців та гостей. Ваша щоденна праця – основа добробуту жителів нашої громади.

Особливо гостро це ми всі відчуваємо в нелегкий для нашої країни час, в умовах нещадної війни з боку російського агресора.

Ми пишаємося тим, що у нас працює така професійна команда фахівців сфери житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Щиро дякуємо Вам за роботу! Бажаємо всім міцного здоров’я, добробуту і благополуччя. Зичимо успіхів у нелегкій, але такій потрібній справі! Нехай Ваша нелегка праця приносить задоволення та гідне поцінування. Усіляких Вам життєвих гараздів, весняної наснаги, миру Вам та Вашим сім’ям!

Будьмо єдиними та зберігаймо спокій, допомагаючи армії та захищаючи Україну!

За вагомий особистий внесок у розвиток житлово-комунального господарства громади, високий професіоналізм, оперативність, сумлінне і відповідальне ставлення до службових обов’язків  та з нагоди професійного свята оголошено подяку директору комунального підприємства «Нілот» Гулі Олександру Васильовичу, слюсару АВР КП «Нілот» Бойку Денису Андрійовичу, вантажнику КП «Нілот» Бурякову Володимиру Івановичу, водію КП «Нілот» Корінному Миколі Вікторовичу, слюсару АВР КП  «Нілот» Палію Олексію Анатолійовичу, головному інженеру КП «Нілот» Пашкову Володимиру Миколайовичу, водію КП «Нілот» Подлубному Валерію Володимировичу, головному бухгалтеру КП «Нілот» Пулі Ірині Володимирівні, слюсару АВР КП «Нілот» Шарапанюку Сергію Олександровичу, механіку КП «Нілот» Шевченку Борису Валерійовичу.

З повагою голова Добровеличківської  селищної ради          Володимир  Осієвський