Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » В Україні запрацював портал «Поряд»

В Україні запрацював портал «Поряд»

В Україні запрацював портал «Поряд» для розміщення запитів на допомогу та їхнього швидкого пошуку тими, хто має можливість її надати.

Сервіс дозволяє без зайвих зусиль подати запит на отримання допомоги. В свою чергу, люди, які мають змогу допомогти, зможуть швидко дізнатися про потреби та зв’язатись з тими, хто залишив запити.

Як зазначають ініціатори проєкту, мета порталу проста: зробити так, щоб той, хто потребує допомоги, отримав її від тих, хто поряд. Без десятків волонтерських чатів та постів в соціальних мережах. Все в одному місці, просто і зручно.

Щоб отримати допомогу, необхідно зайти на портал https://poryad.in.ua/ обрати розділ «Потрібна допомога» та ввести свої дані.

Подану заявку побачать українці, які можуть допомогти, та вийдуть на зв'язок.

Після отримання допомоги - натиснути кнопку «Отримав допомогу».

Щоб надати допомогу, необхідно на порталі https://poryad.in.ua/ обрати розділ «Хочу допомогти», після чого обрати своє місто і регіон та бажані категорії для допомоги («Транспорт», «Їжа», «Одяг», «Ліки» тощо), переглянути розміщені запити на допомогу та після обрання окремого запиту натиснути кнопку «Допомогти».