Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Шановні внутрішньо переміщені особи!

Є можливість отримати грошову допомогу від Запорізького благодійного фонду «Єдність» за майбутнє»

Програмою охоплюються внутрішньо переміщені особи, які:

1. Був (ла) вимушений (а) виїхати з громад, які наближені до зони бойових дій, але не отримують ніякої допомоги, бо ці громади не внесені до переліку громад, які є зоною бойових дій;
  2. був(ла) вимушений(а) виїхати з місця проживання внаслідок бойових дій та не можуть повернутися додому через те, що ця територія окупована або на цій території зараз ведуться активні бойові дії та повністю зруйновано житло.
  3. втратили роботу або дохід та залишилися без коштів для існування
  4. члени сім’ї були травмовані або поранені внаслідок бойових дій – для цивільних;
  5. в сім’ї є люди, які потребують коштовного лікування – з інвалідністю або онкохворі;
  6. одинока мати/батько з неповнолітніми дітьми;
  7. малозабезпечені сім’ї працездатного віку, які мають неповнолітніх дітей;
  8. внаслідок бойових дій повністю втратили житло.

Якщо Ви відноситесь до однієї з вище перерахованих категорій і Ви не отримуєте державних виплат, просимо звернутися до селищної ради для внесення Вас у список отримувачів допомоги.

Адреса: смт Добровеличківка, вул. Незалежності, 112, 1 поверх, кабінет 25 відділ соціального захисту населення виконавчого органу Добровеличківської селищної ради – Апарату ради.

Заявки будуть прийматися до кінця серпня 2022 року.

Просимо Вас звернути увагу на дуже важливий аспект щодо виплат!

1. Якщо Ви отримуєте допомогу від міжнародних організацій, або вже отримували допомогу від благодійного фонду «Єдність» за майбутнє», Вам буде відмовлено.
  2. Якщо Ви отримали однієї виплатою в першому місяці всю суму, яка була передбачена на три місяці, Ви не можете подаватися на допомогу, оскільки в базі міжнародних організацій допомога для Вас вказана на три місяці.

Більш детально ознайомитися з роботою фонду «Єдність» за майбутнє» та проєктом можна на сайті https://www.ednist-fond.com.ua/2022/03/05/humanitarian-aid/