Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ!

ВІТАННЯ!

Дорогі юнаки та дівчата громади!

Указом Президента України від 28 липня 2021 року № 333 з метою підтримки української молоді до інтеграції у європейську спільноту, утвердження цінностей демократії та свободи, а також враховуючи  ініціативу молодіжних організацій, встановлено День молоді, який відзначається щороку 12 серпня в Міжнародний день молоді. Щиро вітаємо вас з цим святом.

Молоде покоління завжди було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім.

Сучасна українська молодь сповнена національно-патріотичною свідомістю,  вирізняється підвищеним інтересом до життя, потребою в здобутті якісної освіти, незалежністю і самостійністю, умінням визначати для себе конкретну мету та прагнути її досягнути.

Війна росії проти України вмить докорінно змінила життя української молоді. Багато юнаків і дівчат йдуть до Збройних Сил України, щоб давати відсіч агресору,  долучаються до лав тероборони, вчаться надавати медичну допомогу пораненим  та займаються волонтерством.

З нагоди свята бажаємо  нашій молоді  миру, міцного здоров’я, любові, великого людського щастя, наснаги, світлої долі, невичерпної енергії та оптимізму, незалежності думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне розум і душа, успіхів в усіх справах і починаннях. Адже саме від молодого покоління залежить майбутнє нашої країни!

Твердо знайте – молодість – не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

З повагою  селищний голова                           Володимир ОСІЄВСЬКИЙ