Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 24 серпня - День Незалежності України!

24 серпня - День Незалежності України!

Шановні жителі Добровеличківської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Незалежності України, зі святом, яке має велике загальнодержавне значення, як уособлення суспільної злагоди і миру, єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.

День Незалежності України - це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це день, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами. Сьогодні Україну, як незалежну державу, знає весь світ. Та доля склалася так, що на плечі нашого покоління впало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність. Підступний російський агресор згуртував українську націю, об’єднавши усіх нас єдиною метою – відстояти мир на своїй Батьківщині.

Ми в скорботі схиляємо голови перед полум’яними серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасиму зорю України та віддали життя у боротьбі з ворогом. Ми вдячні нашим  патріотам, які сьогодні наближають Перемогу і  незалежність держави, тим, хто не шкодуючи життя, захищає Вітчизну від агресора.

Дорогі друзі!

Зичимо вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров'я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної  України та її народу!  Хай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

СЛАВА УКРАЇНІ!

МИ ПЕРЕМОЖЕМО!