Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Привітання до Дня авіації!

Привітання до Дня авіації!

Шановні авіатори!

Добровеличківська селищна рада вітає вас військових і цивільних авіаторів та працівників авіаційної промисловості і транспорту з професійним святом – Днем авіації!

Авіаційна галузь є важливим сектором економіки нашої держави, а авіаційне будівництво – окрасою та гордістю української промисловості.

В сучасному світі Україну знають, як потужну авіаційну державу з повним авіаційним циклом, що має ефективну систему державного регулювання авіаційної діяльності, власну профільну освіту, підприємства літакобудування, розвинену мережу аеропортів та сучасну аеронавігаційну систему.

В складних умовах, коли російські окупанти ведуть підлу загарбницьку війну на нашій рідній землі, українські льотчики мужньо боронять нашу Батьківщину, завдають ударів по скупченню ворожої живої сили та техніки, доставляють військові вантажі нашим захисникам в місця запеклих бойових дій, рятують життя поранених.

Свій досвід та професійні навички вони демонструють при виконанні найскладніших завдань.

На жаль, внаслідок бойових дій агресора, наша авіація зазнала непоправних втрат. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих Героїв та висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким.

Шановні військовослужбовці та ветерани авіації!

Бажаємо вам міцного здоров’я, щедрої долі, затишку в родинах, довгоочікуваного миру та перемоги, сили й наснаги в усіх ваших справах, непохитного оптимізму та незламної віри в щасливе майбутнє!

Хай кількість ваших злетів завжди дорівнює кількості посадок.

З повагою  селищний голова                           Володимир ОСІЄВСЬКИЙ