Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ!

ВІТАННЯ!

Шановні освітяни!

Дорогі школярі, батьки!

Сердечно вітаємо вас з початком нового навчального року та Днем Знань!

Це всенародне  свято, яке завжди залишається в пам’яті кожної людини. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

Для когось навчальний рік буде першим, для когось - черговим чи завершальним. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній своєю святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів і закличним дзвоником.

Саме в День Знань ми з теплотою згадуємо своїх вчителів та викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця.

Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, — ми завжди залишаємося вашими учнями!

Раніше школярі зустрічали День знань на святковій лінійці разом зі своїми батьками та вчителями. На жаль, в 2022 році це світле і радісне свято проходить у військовий час. Через російську агресію українські школярі змушені  провести свій перший навчальний день в своїх домівках в режимі онлайн.

В умовах повномасштабної війни поновлення освітнього процесу є справжнім викликом для освітян, школярів та батьків. Але керівництвом громади, педагогічними працівниками спільно з батьками буде вжито всіх необхідних заходів для належного безпечного проходження навчального процесу.

З нагоди свята бажаємо всім міцного здоров’я, миру та злагоди, перемоги, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже знання - це сила!

Зичимо нашим учням досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів.

З повагою  селищний голова                           Володимир ОСІЄВСЬКИЙ