Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Шановні працівники бібліотек, ветерани бібліотечної справи, вірні збирачі духовних скарбів!

Щиро вітаємо вас з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

Професія бібліотекаря надзвичайно важлива. Ви робите велику і благородну справу – даруєте щастя спілкування з книгою, а з нею пов’язане все наше життя. З книгою ми вчимося, працюємо, відпочиваємо.

З давніх-давен бібліотеки були храмами історичної та культурної спадщини, а їх працівники - лікарями людських душ.

В час новітніх технологій бібліотеки доступні кожному. Вони залишаються важливими інформаційними, культурними, освітніми закладами, роблять свій неоціненний внесок у розвиток держави, сприяють розбудові громадянського суспільства. Особливе значення бібліотеки мають для сільської місцевості, де вони є майданчиком для спілкування та дозвілля людей.

З нагоди свята бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, успіхів у вашій високій просвітницькій справі, щастя й добра в родинах, а ще віри, надії, любові і мудрості у виконанні  благородної місії на користь рідної України! Бажаємо й надалі Бібліотекам залишатися теплим вогнищем культури і наснаги!

З повагою селищний голова                                Володимир ОСІЄВСЬКИЙ