Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 30 вересня - День усиновлення

30 вересня - День усиновлення

Шановні батьки, дорогі діти!

Щорічно 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення – свято батьків і дітей, які волею долі стали однією сім’єю. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади. Це день радості багатьох дітей, які знайшли щастя у люблячих і турботливих родинах.

Щоб дитинство було радісним і щасливим, кожній дитині необхідна батьківська любов, тепло та родинний затишок.

З нагоди свята вітаємо тих донечок та синів, які знайшли своїх батьків в усиновленні! Ми вітаємо усиновлювачів, які вчора, а може рік чи два, чи багато - багато років тому всиновили дитину!

Хай у ваших сім’ях назавжди поселиться здоров`я, щастя, добробут та родинне благополуччя, хай ростуть успішними діти, а справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні!

Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Ми вдячні  кожній родині, яка відкрила двері своєї домівки для дитини – сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Це прояв милосердя і любові до дітей. Ми пишаємося вами!

З повагою селищний голова                                Володимир ОСІЄВСЬКИЙ