Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ!

ВІТАННЯ!

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління Добровеличківської громади!

Прийміть щирі привітання з нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку. Цього дня ми з душевним трепетом і теплом говоримо слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і, взагалі, всім літнім людям за вклад у розвиток селища, країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Ви завжди будете слугувати для нас і наших дітей яскравим прикладом, як в єдності та згуртованості долати труднощі, перемагати й будувати свій дім.

Низько вклоняємось вам і висловлюємо глибоку вдячність за батьківську підтримку та розуміння, за ваш подвиг задля майбутніх поколінь.

Бажаємо вам та вашим рідним здоров’я, щастя та благополуччя! Нехай осіння пора, в яку ви увійшли, буде світлою й ласкавою, сповненою душевного тепла, уваги і турботи близьких!

Довгих і щасливих вам років життя під мирним небом!

З повагою селищний голова                                Володимир ОСІЄВСЬКИЙ