Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ!

ВІТАННЯ!

Шановні служителі закону,

працівники юридичної сфери!

Щиро вітаємо вас з професійним святом -  Днем юриста!

Це свято тих, хто кожного дня своїм словом і ділом утверджує недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів, відстоює честь і гідність держави та народу.

На людей вашої професії покладено місію знати та захищати право. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правознавців за порадою та юридичною допомогою звертаються тисячі громадян.

Від вашої праці, професіоналізму, від вашого інтелектуального внеску залежить успіх у розв'язанні надзвичайно важливого завдання — утвердження України як суверенної, демократичної, правової держави.

Бути юристом почесно і відповідально.

Ми впевнені, що юристи нашої територіальної громади, як і всієї України, й надалі вірно служитимуть інтересам громадян. З честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості.

Бажаємо вам миру, міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, нових професійних перемог, успіхів та досягнень, витримки у складних ситуаціях і зважених рішень.

Хай на вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість, а творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи ніколи не залишають вас. Хай здійснюються всі плани та задуми як на професійній, так і на життєвій ниві.

З повагою селищний голова                    Володимир ОСІЄВСЬКИЙ