Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » УВАГА! ДОПОМОЖИ ЕНЕРГЕТИКАМ!

УВАГА! ДОПОМОЖИ ЕНЕРГЕТИКАМ!

Шановні жителі Добровеличківської громади!

На виконання доручень Офісу Президента України та Кабінету Міністрів України та з метою зменшення навантаження на енергетичну систему України на території Добровеличківської територіальної громади з настанням темряви зовнішнє освітлення по насаленим пунктам вмикаться не буде.

Зараз головна причина обмежень споживачів - необхідність знизити навантаження на магістральні мережі, щоб ремонтники «Укренерго» мали час відремонтувати обладнання, пошкоджене потужними ракетними обстрілами. Отже, що більшим буде споживання, то більше буде обмежень. Тому ми повинні добровільно зменшити споживання електроенергії і ставитися до цього розумно.  Як показав час, розумне електроспоживання вже має стосуватися не лише вечірніх годин, але й ранку.

Ми не закликаємо не вмикати світло та електроприлади увесь день, але просимо ставитися до електроспоживання розсудливо, вранці - з 8-ї до 11-ї години і ввечері - з 17-ї до 23-ї години.

Найменший рівень споживання електроенергії вночі. Тому саме тоді краще користуватися обігрівачами, пральними машинами, вмикати бойлери, посудомийки та інші енергозатратні прилади.

Дякуємо за розуміння!