Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ!

ВІТАННЯ!

14 жовтня в Україні відзначається День Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва.

Ще від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів свято Покрови Пресвятої Богородиці духовно об’єднувало український народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людський рід, за мир і добро на нашій землі.

Наш народ звертався до Пресвятої Богородиці особливо у важкі історичні часи, коли була загроза іноземного поневолення. Невипадково українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою.

Відомо багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Саме тому в Україні свято отримало другу назву – Козацька Покрова і відзначається ще й як День українського козацтва.

Це данина пошани героїзму козаків, котрі боролися за вільне життя в незалежній державі, незабутнім сторінкам історії українського національно-визвольного руху.

Ідея козацтва щільно переплелася з історією українського народу. І сьогодні козак - це не той, хто одягнений у шаровари. Козак, це перш за все, воїн за духом, але воюватиме він тільки за одну річ – за свободу. То ж нехай прагнення волі та незалежності і надалі буде неодмінною рисою українських козаків.

Шановні жителі громади!

Щиро вітаємо вас з днем Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва!

Бажаємо, аби Пресвята Богородиця оберігала усіх нас, Україну, берегла життя наших захисників. Зичимо всім міцного козацького здоров’я, добра і щастя, невичерпної енергії, віри, незламної волі до перемоги та патріотизму, який допоможе долати будь-які перешкоди!  І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

З повагою селищний голова                    Володимир ОСІЄВСЬКИЙ