Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 5 грудня - Міжнародний день волонтера

5 грудня - Міжнародний день волонтера

Відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН A/RES/40/212 світова спільнота 5 грудня відзначає Міжнародний день волонтера.

Цей день, без перебільшення,  ще можна назвати професійним святом небайдужих людей, адже  волонтери – це саме та сила, яка нас об’єднує та заохочує простягати руку ближньому та долучитися до загальної справи, а бути волонтером – важлива і відповідальна місія.

Поняття «волонтер» в Україні набуло нового змісту з 2014 року, коли вся наша країна була піднята по тривозі дати відсіч ворогові на Сході України. Саме волонтери тоді стали першими посередниками між народом і військовими, стали їхньою підтримкою та опорою. Вони допомагали й допомагають стримувати ворога та ефективно виконувати бойові завдання. Особливо це відчувається тепер, після підступної повномасштабної агресії з боку російської федерації.

Шановні волонтери!

Прийміть найщирі вітання зі святом та слова подяки за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Ми впевнені, доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і процвітатиме. Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею!

Бажаємо нашим волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя.

РАЗОМ – МИ СИЛА! МИ – ПЕРЕМОЖЕМО!

З повагою,  селищний голова                              Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ