Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 6 грудня - День Збройних сил України

6 грудня - День Збройних сил України

Шановні захисники України!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних сил України!

Це свято тих, хто обрав шляхетну справу – захищати рідну землю і боронити на ній мир. Тих, хто зробив воїнство власною професією, і тих, хто пішов добровольцем відстоювати незалежність та цілісність України.

Це свято стало важливим для кожного українця, адже багато чоловіків і жінок  покинули свої домівки, щоб стати на захист безпеки нашої країни та  захищати своїх громадян.

Висловлюємо  вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах збройних сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян, за патріотизм та мужність!

У День Збройних сил України ми не тільки вшануємо всіх героїв, що боронять нашу незалежність, але й обов’язково згадуємо тих, хто віддав своє життя за мирне майбутнє нашої країни. Вічна їм пам’ять та слава! Подвиг Героїв незабутній!

Україна пишається своїм сучасним  військом і довіряє йому. Воно міцне не лише зброєю та хистом, а й потужним моральним і патріотичним духом, підтримкою всього суспільства.

Від щирого серця бажаємо військовослужбовцям , їх  родинам міцного здоров'я, незламності духу, добра та щастя, мирного неба над Україною!

Слава Україні!

Слава Збройним силам України!

Героям слава!

З повагою та вдячністю

Селищний голова                                              Володимир ОСІЄВСЬКИЙ