Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 7 грудня - День місцевого самоврядування

7 грудня - День місцевого самоврядування

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

Це свято пов’язане із здобуттям Україною незалежності, розбудовою власної державності і демократії. Саме органи місцевого самоврядування сприяють вирішенню нагальних, життєво важливих проблем і реальній участі мешканців громади в реалізації управлінських функцій.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селищ, міст. Реалії сьогодення ставлять перед нами ще одне  важливе завдання – спільними зусиллями допомогти нашим Збройним Силам Украіни в боротьбі  з ворогом та наблизити Перемогу!  І всі  ми об’єднані навколо цієї мети.

Хочу сьогодні всім представникам місцевого самоврядування подякувати за нелегку, іноді навіть непомітну, але дуже важливу працю.

Нехай щира людська вдячність та повага буде найважливішою оцінкою діяльності, а любов та підтримка близьких і рідних зігріває ваші серця.

Зі святом! Разом до Перемоги!

З повагою, селищний голова                              Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ