Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 11 грудня - День благодійництва

11 грудня - День благодійництва

Шановні жителі громади!

Відповідно до Указу Президента від 13 грудня 2007 року №1220 та з метою утвердження принципів гуманізму і милосердя, сприяння розвитку благодійної діяльності, на підтримку ініціативи громадських організацій встановлено в Україні День благодійництва, який відзначається щорічно у другу неділю грудня.

Благодійна діяльність є одним з найбільш шанованих занять у кожній країні, що уособлює собою шляхетні риси гуманізму, доброчесності та допомоги ближньому. Рівень розвитку благодійництва є чітким індикатором розвитку суспільства. Поширення благодійництва свідчить, яке місце у суспільстві займають принципи моралі та культури загалом.

Протягом останніх кількох років в Україні значно зросла кількість людей, які займаються благодійництвом.

Протягом усього часу збройної агресії проти нашої країни ми зрозуміли, що взаємодопомога та взаємовиручка є надзвичайно важливими для народу, який бореться за краще майбутнє, який змушений захищати Батьківщину від ворога. Благодійництво є одним із способів, у який ми можемо допомагати один одному, не покладаючись на інших. Пам’ятаймо, що кожна гривня, перерахована у дитячий благодійний фонд чи зібрана волонтерами на потреби фронту, може врятувати чиєсь життя.

Висловлюємо  ширу подяку всім благодійникам і представникам благодійних фондів за важливу громадську позицію та почуття соціальної відповідальності за долю нашого суспільства! Бажаємо всім міцного здоров’я, добробуту, реалізації подальших успішних благодійних проектів!

З повагою,  селищний голова                              Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ