Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ!

ВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ!

Шановні жителі

Добровеличківської територіальної громади!

Щиро і сердечно вітаємо вас з Новим Роком!

Ще один рік нашого життя стає історією. Він був для нас всіх дуже складним і тяжким, сповненим викликами та випробуваннями, адже росія не полишає своїх планів щодо знищення української нації.

Ми ніколи не забудемо ранок 24 лютого коли вся Україна прокинулась від вибухів та пострілів, які були направлені на нас за наказом російської федерації. Звичайний устрій життя українців змінився на сирени у гучномовцях та пошуки бомбосховищ і підвалів. Сміх наших дітей змінився на сльози та страх, а наша земля здригалася від чергових ракетних ударів та обстрілів.

Підступний ворог не може змиритися з тим, що ми волелюбний народ, який не буде служити нікому, окрім рідної Батьківщини. Окупанти плекали надії на швидкий захват українських міст, але вони наштовхнулися на стіну сили, якої ніколи не очікували і не уявляли. Ця війна об’єднала нас усіх - від маленького до великого. Кожен українець, без жодних вагань, прийняв для себе рішення захищати Вітчизну.

Ми гідно прожили кожну  мить минаючого 2022 року, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги в ім’я великої ПЕРЕМОГИ українського народу у страшній війні з російським агресором.

Кожен з нас ступає в новий рік із сподіваннями на мир, на добрі зміни, на краще життя для себе, для своїх близьких, для своєї рідної землі. Сьогодні кожна українська родина відчула найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя.

Дякуємо кожному, хто наближає ПЕРЕМОГУ! Дякуємо нашим воїнам-захисникам, нашим Збройним Силам України за можливість жити та працювати на рідній землі!

Бажаємо всім в новому році здоров'я і щастя, добра і надії, здійснення світлих мрій та сподівань.

Хай новорічна зірка зігріє кожного любов'ю, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України!

Хай об’єднаються в році новому всі добрі починання і звершення заради майбутнього нашої рідної незалежної Батьківщини України! Нехай в кожен дім прийдуть мир, щастя та благополуччя!

Давайте вірити в себе, підтримувати один одного, згуртуймося навколо спільної мети - ПЕРЕМОГИ.

Разом ми здатні творити дива!

З повагою,  селищний голова                              Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ