Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Звіт поліцейського офіцера Добровеличківської об’єднаної територіальної громади Олексія ЖУЛАЯ за 2022 рік

Протягом поточного 2022 року мною було розглянуто 150 звернень громадян. Із 150 матеріалів, розглянутих за 2022 рік – 110 надійшло на спеціальну лінію «102», а інші  40 - звернення громадян, які безпосередньо звернулися  до мене.

За 2022 рік разом зі службою у справах дітей та сім’ї було здійснено 18 виїздів за місцем проживання сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Разом з інспектором ювінальної превенції взято участь в дитячих заходах:

• «Безпечне літо 2022 року», де на території  с.Дружелюбівка з дітьми в ігрових формах проведено профілактичну роботу про правила поведінки під час літніх канікул та дотримання правил особистої безпеки.
  • «Ти не один», де на базі Свято-Миколаївського храму в смт Добровеличківка, було відвідано дитячий табір та з дітьми проведено профілактичну бесіду,  щодо поводження з невідомими та вибухонебезпечними предметами.
  • «Безпечна дорога» до школи, де з дітьми молодших класів Добровеличківського ліцею «Гармонія» було проведено роз’яснювальну роботу про безпечне поводження на дорозі та ознайомлено з регулюванням дорожнього руху.

Протягом 2022 року на території обслуговування зафіксовано 104 адміністративних порушень та складено адміністративних матеріалів, а саме:

- ч. 1 ст. 51 КУпАП (Дрібна крадіжка) – 1

- ст. 106-2 КУпАП (Незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку чи конопель) – 1

- ч. 2 ст. 122 КУпАП (Порушення правил проїзду перехресть) - 1

- ст. 124 КУпАП (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) - 1

- ч. 2 ст. 126 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування транспортним засобом) - 1

- ч. 3 ст. 126 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, стосовно якої встановлено тимчасові обмеження у праві керування транспортним засобом) – 1

- ч. 1 ст. 130 КУпАП (Керування транспортним засобом особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння) – 1

- ст. 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів) – 3

- ч. 3 ст. 154 КУпАП (Порушення правил утримання собак і котів, що заподіяло шкоду майну) - 1

- ст. 173 КУпАП (Дрібне хуліганство) – 10

- ч. 1 та ч. 2 ст. 175-1 КУпАП (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) – 8.

- ст. 176 КУпАП (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення) – 8

- ст. 177 КУпАП (Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення) – 5

- ч. 1 та ч. 2 ст. 178 КУпАП (Розпивання пива, алкогольних слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді) – 28

- ч. 1 ст. 182 КУпАП (Порушення вимог щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях) – 3

- ст. 183 КУпАП (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) – 1

- ч. 2 ст. 187 КУпАП (Порушення правил адміністративного нагляду)-8

- ч. 1 ст. 190 КУпАП (Порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної зброї, холодної чи пневматичної зброї) - 1

Окрему увагу було приділено запобіганню та протидії домашньому насильству та було складено 14 адміністративних протоколів за ст. 173-2 КУпАП за вчинення домашнього насильства чи невиконання терміново заборонного припису. Також було винесено 12 терміново заборонних приписів стосовно кривдників. Загалом на обліку відділення поліції на території громади перебувають 32 кривдники відносно, яких постійно здійснюється профілактична робота.

Також постійно здійснюється перевірка та профілактика:

• з особами, які формально підлягають адміністративному нагляду на обліку 9 осіб.
  • з особами, які за рішенням суду перебувають під адміністративним наглядом на обліку 3 особи.
  • перевірка осіб, яким за рішенням суду вибрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
  • перевірка осіб які перебувають під адміністративним арештом
  • з раніше засудженими особами.

У зв’язку з розміщенням на території нашої громади внутрішньо переміщених осіб, постійно здійснювався контроль за дотриманням громадського порядку та дотримання правил проживання в гуртожитках. Всі випадки порушень фіксувались та правопорушників було притягнуто до відповідальності в тому числи і до кримінальної за ч. 1 ст. 309 ККУ «Незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту».