Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 16 лютого - День військового журналіста України

16 лютого - День військового журналіста України

Сьогодні військові журналісти України відзначають своє професійне свято,  яке започатковано в 2018 році відповідно до Наказу Міністра оборони України.

Це день і реквієм, і знак поваги до військових журналістів, які нарівні з українськими захисниками виявляють професійну доблесть у найгарячіших місцях спротиву російському агресорові.

Під час війни, професія військового журналіста є дуже небезпечною.  Адже готувати репортажі з місця подій доводиться у складних умовах та навіть під обстрілами.

Військові кореспонденти завжди на передовій, завжди там, де український солдат.

Цього дня ми також вшановуємо пам’ять полеглих журналістів, які з початком збройної російської агресії  стали до лав українського війська аби зупинити окупанта.

Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за Україну….

В умовах жорстокої війни військові журналісти робили й роблять свій вагомий внесок у здобуття нашої ПЕРЕМОГИ,  в інформаційну протидію російській агресії.

Завдяки їх мужності та самовідданості, весь світ знає правду про героїчну оборону українських захисників.

Шановні військові журналісти, вітаємо вас з професійним свято!

Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, віри, оптимізму, професійної наснаги  та витривалості в боротьбі за вільну, незалежну, суверенну українську державу! Разом ми переможемо!

З повагою,  селищний голова                              Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ