Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

З метою забезпечення належного стану надання житлово-комунальних послуг населенню та соціально-важливим об’єктам Добровеличківської територіальної громади, а також з метою забезпечення безперебійної роботи підприємств критичної та соціальної інфраструктури в умовах режиму воєнного стану, недопущення погіршення фінансово-господарського стану підприємств енерго, водо - постачальних галузей, наголошуємо на необхідності своєчасної сплати за спожиті енергоносії та отримані послуги, погашення заборгованості, що склалася станом на сьогоднішній день.

Підприємства житлово-комунальної галузі нашої громади у період воєнного стану працюють у посиленому режимі, а рівень оплати комунальних послуг знизився.

Надання комунальних послуг не припиняється, але безоплатно їх надавати не будуть.

Ситуація, яка слалась з оплатою за спожиті комунальні послуги, вкрай негативно відображається на діяльності комунальних підприємствах ЖКГ. Ці підприємства за рахунок отриманих коштів від реалізації послуг мають сплачувати спожиту при наданні послуг електроенергію, вирішувати питання по забезпеченню необхідними паливно-мастильними матеріалами, виплачувати заробітну плату працівникам підприємства, які своєю працею забезпечують населення та інших споживачів нашої громади вказаними.

З часом за спожиті комунальні послуги все одно доведеться оплатити. Тому сплачуйте за комунальні послуги вчасно, щоб не накопичувати борги, особливо, коли ваш сімейний бюджет обмежений.

Ваші кошти допоможуть підтримати економіку нашої країни та стабільну роботу комунальних підприємств громади.