Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 26 лютого - День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

З метою вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території - в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, у відстоюванні територіальної цілісності України, з нагоди відзначення річниці від проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей Указом Президента України від 26 лютого 2020 року № 58/2020 було встановлено День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, який відзначається щороку 26 лютого.

Ця дата як ніколи сильно резонує із тим, що відбувається навколо. Той спротив, що його у 2014 році почали найхоробріші та найвідданіші мешканці Криму, тепер чинить без перебільшення уся країна. Сьогодні день, коли ми стоїмо пліч-о-пліч супроти повномасштабної російської агресії, коли б’ємося за кожен клаптик рідної землі, і коли без вагань знищуємо тих, хто на цю землю непрохано прийшов.

Ми обов’язково витримаємо російську навалу та повернемо український Крим.

Слава героям кримського спротиву!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Разом - до ПЕРЕМОГИ!