Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 25 лютого - День інженерно-авіаційної служби авіації Збройних Сил України

25 лютого - День інженерно-авіаційної служби авіації Збройних Сил України

Щорічно, 25 лютого Україна відзначає професійне свято - День інженерно-авіаційної служби авіації Збройних Сил України, яке започатковано 19 березня 2010 року.

Інженерно-авіаційна служба авіації займається організацією та виконанням технічного забезпечення польоту, тобто дотриманням певної схеми авіаційних робіт та повітряного транспортування. Від роботи цієї служби залежить рівень здійснення необхідних завдань екіпажу. Діяльність інженерно-авіаційної служби передбачає велику відповідальність та ризик, тому що інженери спочатку всю техніку перевіряють на собі.

Шановні військовослужбовці, фахівці та ветерани

інженерно-авіаційної служби авіації

Збройних Сил України!

Вітаємо вас з професійним святом!

На ваших плечах надзвичайно важлива місія — якісне обслуговування літальних апаратів та їх модернізація. Ваш професіоналізм є необхідною складовою стану боєготовності та успішного виконання бойових завдань української авіації в умовах повномасштабної російської агресії.

Бажаємо вам примноження службових досягнень, миру, міцного здоров’я, родинної гармонії та затишку. Щоб ваші гарантії ніколи не підводили ваших колег у небі! Будьте і далі на висоті! Слава Україні!

З повагою,  селищний голова                              Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ