Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 8 березня – Міжнародний жіночий день

8 березня – Міжнародний жіночий день

Дорогі наші чарівні, найкращі жінки!

Щиро вітаємо вас з 8 березня - Міжнародним жіночим днем.

Це чудове свято приходить до нас з першими,  ледь відчутними, весняними подихами та несе у світ ніжність і красу!

Все прекрасне, що є у нашому житті, пов’язане з жінкою. Це тепло душі і рідної домівки, тепло рук і сонячних променів, це любов і сім’я, народження і радість. Вона добром і ніжністю наповнює наші дні, утверджує успіхи і підтримує у тяжкі хвилини.

Сьогодні українська жінка несе на собі велике навантаження. Виконуючи безліч професійних обов'язків, невимушено долаючи кар'єрні сходинки, жінки, в той же час, встигають мати бездоганний вигляд, бути лагідними мамами, вірними дружинами, справжніми берегинями домашнього вогнища.

З початком повномасштабної збройної російської агресії жінки поряд з чоловіками стали на захист Батьківщини. Вони своїми спільними зусиллями наближають перемогу - хтось займається волонтерством, а хтось вступив до Збройних Сил України.

Цього святкового дня для жіночої половини посміхається сонце і розпускаються квіти, щебечуть птахи і синіє весняне небо, наперекір всім негараздам.

З нагоди свята бажаємо вам миру, міцного здоров'я та злагоди. Хай кожна мить вашого життя буде сповнена теплом сонячних променів, жіночим щастям та родинним добробутом, всепереможним почуттям кохання та світлими мріями!

Хай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог.

З повагою,  селищний голова                              Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ