Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Інформація про Mine Advisory Group (MAG)

Інформація про Mine Advisory Group (MAG)

Mine Advisory Group (MAG) – міжнародна гуманітарна організація, що зареєстрована у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Діяльність організації спрямована на забезпечення безпечного майбутнього для жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від насильства, конфлікту та пов’язаної з ним небезпеки. Ми співпрацюємо з громадами, щоб знайти та знищити наземні міни, нерозірвані бомби та касетні боєприпаси. Ми захищаємо людей, інформуючи їх про ризики пов’язані з вибухонебезпечними предметами. MAG співпрацює з національними партнерами та органами влади, щоб забезпечити технічні тренінги та підтримку. MAG працює в більш ніж 25 країнах світу і налічує понад 5000 співробітників.

На сьогодні філія  MAG в Україні є зареєстрованою організацією і ми плануємо якнайшвидше розпочати протимінну програму для очищення території від мін та інших вибухонебезпечних залишків війни.

Наразі команда відділу кадрів MAG в Україні здійснює пошук чоловіків та жінок за наступними спеціальностями:

• демінерів/фахівців з розмінування територій
  • медиків

Для термінового отримання інформації та допомозі в поданні заявки на вакансію прохання звертатись до спеціалістів з пошуку персоналу: