Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ!

ВІТАННЯ!

Шановні воїни-гвардійці, доблесні захисники Вітчизни!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем Національної гвардії України!

Ви є прикладом військової честі та доблесті, бойової слави та продовження бойових традицій української армії, ви – національна гордість України.

У надзвичайно важкий для всіх нас час, в умовах російської агресії Національна гвардія стала однією з провідних сил оборони держави.

Ми щиро вдячні вам за героїчну відчайдушність і незламність у боротьбі з російським окупантом, за захист територіальної цілісності, соборності та незалежності рідної України,  за кожне врятоване життя, за кожен мирний світанок і відданість українському народові.

Низький уклін кожному захиснику, хто зараз несе службу і зустрічає день на передовій, наближаючи Перемогу України. Ми вшановуємо світлу пам’ять Героїв, які віддали  найцінніше – своє життя в боротьбі за мирне українське небо… Їх імена назавжди залишаться в історії України та в серцях кожного з нас.

З нагоди свята бажаємо вам міцного здоров`я, щастя, перемоги та миру, родинного затишку та добробуту, стійкості й відваги, наснаги в службовій діяльності на благо держави та українського народу.

Слава Національній гвардії України!

Слава Україні!

З повагою,  селищний голова                              Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ