Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » єРобота: Уряд запускає гранти для ветеранів на старт чи розвиток бізнесу

єРобота: Уряд запускає гранти для ветеранів на старт чи розвиток бізнесу

Учасники та учасниці бойових дій, а також їхні дружини або чоловіки можуть подати заяву та отримати фінансування від держави на старт чи розвиток власної справи. Вони зможуть запустити або масштабувати свій бізнес, створити нові робочі місця для населення, інтегруватися в мирне життя й отримувати прибуток.
За грантові кошти можна оплатити оренду, придбати сировину, обладнання, необхідні матеріали чи ліцензійне програмне забезпечення або замовити рекламу.
Учасники бойових дій або їхні партнери можуть подати заяву про отримання одного з грантів:
🔹250 тис. грн - подати заяву можуть лише ветерани
🔹500 тис. грн - податися може чоловік або дружина учасника чи учасниці бойових дій
🔹1 млн грн - подати заяву може ветеран, який є фізичною особою-підприємцем (ФОП) не менше ніж 3 роки
При отриманні грантів на суму 500 тис. грн та 1 млн грн програма єРобота покриває 70% від вартості проєкту, а решту 30% - сам отримувач. Також обов’язковою умовою є створення від 1 до 4 робочих робочих місць залежно від типу гранту. Державна служба зайнятості також допоможе з підбором та підготовкою кадрів, насамперед серед зареєстрованих безробітних.
Подати заяву на участь у програмі єРобота можна на порталі Дія. Для цього необхідно заповнити заяву і завантажити бізнес-план👇