Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Добровеличківська селищна рада ДОВОДИТЬ ДО ВІДОМА громадян!!!

Добровеличківська селищна рада ДОВОДИТЬ ДО ВІДОМА громадян!!!

ЗАБОРОНЕНО лов (добування) водних біоресурсів у весняно-літній період природного відтворення (нересту) на водних об’єктах Кіровоградської області, на Кременчуцькому та Кам’янському водосховищах в межах Кіровоградської області, а саме:

• у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами) – з 01 квітня по 20 травня 2023 року;
  • у всіх водосховищах – з 01 квітня по 09 червня 2023 року;
  • у придаткових водоймах – з 01 квітня по 30 червня 2023 року.

Любительське і спортивне рибальство у період весняно-літньої заборони проводиться відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 19.09.2022 № 700 (зі змінами).