Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 14 ТРАВНЯ - ДЕНЬ МАТЕРІ

14 ТРАВНЯ - ДЕНЬ МАТЕРІ

Дорогі наші матері! Любі жінки!

Сердечно вітаємо вас з одним з найтепліших і найдушевніших свят – Днем матері!

Кожен з нас з дитинства несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, може все вибачити, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що. Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. Адже наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть у дружній родині під опікою щасливої матері. Щира і віддана материнська турбота та ласка оберігає нас усе життя.

Бажаємо усім вам, дорогі  наші матусі, турботливі  бабусі, кохані дружини міцного здоров’я, радості, добробуту, довгих років життя на радість дітям, онукам і правнукам! Завжди будьте усміхненими, сповненими невичерпної сили духу, життєвої енергії та наснаги! Тепла та затишку вам, злагоди і душевного спокою! Поваги і підтримки від синів, чоловіків та братів! Нехай здоровими і люблячими будуть ваші діти, нехай панує у ваших родинах мир і злагода!

Ми вдячні вам за терплячість, за розуміння та мудрість, за натхненні і глибокі материнські молитви, у яких разом з проханнями про добру долю своїм дітям, вимолюєте мирний завтрашній день українській землі.

Ми вдячні за те, що виховуєте патріотів, які неймовірними зусиллями й навіть ціною власного життя, творять нову історію держави.  Ми ніколи не забудемо подвигу ваших дітей – Героїв України!

Доземний уклін вам, дорогі матері, за дарунок життя, за тепло серця та найнадійніший оберіг – священну материнську любов.

З повагою,  селищний голова                               Володимир ОСІЄВСЬКИЙ