Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Проєкт «Допоможемо! Підтримаємо! Переможемо!»

Проєкт «Допоможемо! Підтримаємо! Переможемо!»

Громадська організація «Чистий аркуш» разом з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) реалізує на теренах Кіровоградської області проєкт «Допоможемо! Підтримаємо! Переможемо!» за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії та Програми протидії торгівлі людьми Агентства США з міжнародного розвитку. Проєкт серед інших цілей має на меті підвищення інформаційної обізнаності мешканців громад щодо убезпечення себе та своїх рідних від потрапляння у ситуацію торгівлі людьми та правил безпечного працевлаштування. Головна мета проєкту – виявлення і надання комплексної допомоги людям, які постраждали від війни, торгівлі людьми, експлуатації чи насильства.

Бенефіціари проєкту  можуть розраховувати на такі види допомоги:

- соціальний супровід;

- консультування психолога;

- консультування юриста та відновлення документів;

- задоволення базових потреб (одяг, посуд, постільна білизна, продукти харчування, засоби гігієни, ліки, медичні обстеження, допомога з житлом тощо);

- підтримка у відкритті власної справи (гранти на навчання, курси перекваліфікації, забезпечення професійним обладнанням).

Для того, щоб податися в програму підтримки необхідно попередньо заповнити онлайн-анкету за посиланням: https://bit.ly/3EkipBU Після розгляду анкети та відповідності критеріям уразливості для включення до програми особі зателефонує соціальний працівник проєкту з метою уточнення даних.