Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Правоохоронці нагадують: дотримуйтесь правил безпеки – убезпечте себе від телефонного шахрайства

Із метою незаконно заволодіти грошима громадян, зловмисники повідомляють телефоном неправдиву інформацію про подію за участі родича або знайомого – потрапив у ДТП, затриманий поліцією, знаходиться у лікарні та інше.
Для надання допомоги чи вирішення проблеми, вимагають швидко перерахувати гроші або передати особі, яка повинна за ними прийти.
У жодному разі не виконуйте вимоги незнайомців, негайно припиніть спілкування та зателефонуйте родичу. Пам’ятайте, навіть якщо з ним відсутній зв’язок – це не означає, що ситуація відповідає дійсності.
Про підозрілі дзвінки та шахрайські дії невідомих осіб повідомте поліції за номером «102».